Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij
Strona główna »  Turystyka»  Centrum Informacji Turystycznej

Centrum Informacji Turystycznej

Zapraszamy gości i mieszkańców Milanówka do Centrum Informacji Turystycznej (CIT) w Milanówku, mieszczącym się przy ul. Piłsudskiego 30 (Willa Matulka, budynek Poczty).

W Centrum można uzyskać informacje o ciekawych obiektach w mieście i okolicym a także otrzymać bezpłatne ulotki, mapy i przewodniki, promujące najpopularniejsze szlaki turystyczne w Milanówku. Istnieje również możliwość zapoznania się z programem kulturalnym Milanowskiego Centrum Kultury, w ramach którego działa CIT.

W Centrum pokażemy także jak ściągnąć i korzystać z aplikacji Kierunek Milanówek. Aplikacja i strona www.kierunek.milanowek.pl zawierają niezbędne informacje dotyczące Milanówka, jego lokalizacji, kalendarz nadchodzących wydarzeń kulturalnych, artystów i dostępnych szlaków turystycznych. Z aplikacją zwiedzanie miasta jest o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze co w połączeniu z piękną milanowską przyrodą jest przepisem na świetnie sprzędzony weekend albo przynajmniej długi spacer.

Powyższe działania stanowią element realizacji projektu pn. Zwiększenie atrakcyjności i konkurencyjności Gminy Milanówek poprzez poszerzenie oferty turystycznej.

Godziny funkcjonowania CIT:

  • wtorek, czwartek, piątek 12.00-18.00
  • środa 12.30-18.30
  • sobota-niedziela 9.00-15.00
  • poniedziałek - zamknięte
Kontakt z CIT:Wersja do druku