Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi

Sierpień

Lipiec

Maj

Marzec

Luty

Styczeń

 

pdfUchwała w sprawie: zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Milanówka na lata 2022 - 2040206.93 KB 

pdfUchwała w sprawie: zmian budżetu miasta na 2022 rok 248.66 KB

pdfUchwała w sprawie zasad przyznawania diet oraz zwrotu kosztów podróży służbowych radnym Miasta Milanówka1.46 MB

pdfUchwała w sprawie: wyrażenia zgody na ustanowienie służebności przechodu, przejazdu i przesyłu naw sprawie: wyrażenia zgody na ustanowienie służebności przechodu, przejazdu i przesyłu na nieruchomości stanowiącej działkę ewidencyjną nr 267/31, położonej w Chrzanowie Dużym w gminie Grodzisk Mazowiecki39.79 KB

pdfUchwała w sprawie uzgodnienia realizacji celu publicznego w obrębie strefy ochrony pomnika przyrody611.69 KB 

pdfUchwała w sprawie: przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu przy ul. Piasta182.73 KB

Posiedzenie Komisji Budżetu i Inwestycji - grafika

Przewodnicząca Komisji Budżetu i Inwestycji Rady Miasta Milanówka, uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 23 sierpnia 2022 r. (wtorek) o godz. 18.00 w trybie stacjonarnym, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

LXVIII Sesja Rady Miasta Milanówka - grafika

Uprzejmie proszę o wzięcie udziału w posiedzeniu LXVIII Sesji Rady Miasta Milanówka, która odbędzie się w dniu 24 sierpnia 2022 r. (środa) o godz. 17.00 w trybie on-line na platformie ZOOM.

Posiedzenie Komisji Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska - grafika

Przewodniczący Komisji Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska Rady Miasta Milanówka, uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 23 sierpnia 2022 r. (wtorek) o godz. 17:00, w trybie stacjonarnym, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji - grafika

Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Milanówka, prosi o wzięcie udziału w posiedzeniu ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 22 sierpnia 2022 r. (poniedziałek) o godz. 17.00 w trybie stacjonarnym, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Skład Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej, Bezpieczeństwa Publicznego i Praworządności VIII Kadencji

  1. Hubert Jarek - Przewodniczący Komisji
  2. Hanna Młynarska
  3. Jolanta Nowakowska
  4. Bożena Osiadacz
  5. Waldemar Parol

Zobacz również:

Posiedzenie Komisji Budżetu i Inwestycji, Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska, Kultury i Sportu - grafika

Przewodniczący Komisji: Budżetu i Inwestycji, Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska, Kultury i Sportu Rady Miasta Milanówka, uprzejmie zapraszają na wspólne posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 3 sierpnia 2022 r. (środa) o godz. 17.15 , w trybie stacjonarnym, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

BIP