Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Dzień Dziecka 2022 - grafika
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Urząd Miasta Milanówka, Straż Miejska, Miejska Biblioteka Publiczna, Hufiec ZHP Milanówek, Centrum Usług Społecznych, MPWIK, Ochotnicza Straż Pożarna, Przedszkole nr 1 "Pod dębowym listkiem" oraz Rada Rodziców SP3 zapraszają małych i dużych mieszkańców Milanówka na obchody Dnia Dziecka!

Konkurs
Kultura i rozrywka

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, przygotowaliśmy dla naszych najmłodszych mieszkańców konkurs fotograficzny, w którym do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody!

Szczegóły Tygodnia Bibliotek 2022 - grafika
Kultura i rozrywka

Do najbliższych obchodów Tygodnia Bibliotek zostały 2 dni. W 2022 roku świętowanie przypada na okres od 8 do 15 maja. Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza do zapoznania się ze szczegółowym programem do poszczególnych wydarzeń.

Tydzień Bibliotek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Milanówku - grafika
Urząd MiastaKultura i rozrywka

  Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do uczestnictwa w atrakcyjnych wydarzeniach, w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek.

Obudź w sobie podróżnika! - grafika
Kultura i rozrywka

Długi weekend majowy zbliża się wielkimi krokami, dlatego już teraz warto zaplanować jak te wolne dni spędzić. Wiosenna, majowa pogoda sprzyja temu by wyjść z domu i ruszyć na wycieczkę i wypocząć a przy okazji poznać ciekawe zakątki naszych małych ojczyzn.

231. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja - grafika
Kultura i rozrywka

Serdecznie zapraszamy we wtorek 3 maja na obchody 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Szlachetne odmiany gruszy i jabłoni. Opowieść i warsztat Grzegorza Ciechomskiego - grafika
Kultura i rozrywka

Zapraszamy na opowieść i warsztat sadzenia oraz szczepienia gruszy i jabłoni. Spotkanie poprowadzi Grzegorz Ciechomski.

Wystawa plenerowa
Kultura i rozrywka

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza w niedzielę 24 kwietnia na otwarcie wystawy plenerowej pt. „Ryszard Witkowski – żołnierz, lotnik, fotograf”.

Kwietniowe spotkanie DKK - grafika
Kultura i rozrywka

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się we wtorek 26 kwietnia, o godzinie 18.00.

Warsztaty
Kultura i rozrywka

Milanowskie Centrum Kultury wraz z Fundacją Orlen zaprasza na wspaniałe warsztaty dla każdego! Są bezpłatne i niesamowicie ciekawe. Zachęcamy do zapisów!