Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Kultura i rozrywka

Koniec wieńczy dzieło, o torcie decyduje wisienka, a im głębiej w las, tym więcej złota! Zapraszamy Was 9 października (niedziela) na prawdziwie złote wydarzenia finałowe, będące pięknym podsumowaniem naszego międzynarodowego projektu „Drzewa cenniejsze niż złoto”. A wszystko to w miejscu, które gościło nas, dzieki Małgosia Chechłacz, przez ostatnie dwa lata – w cudownej willi Willa Banczewianka, w bliskości naszego Dębu-Opiekuna, Czarodziejskiego Drzewa Roku 2022.

Zbieramy żołędzie i orzechy dla zwierząt! - zbiórka przedłużona do 5.10.2022 r. - grafika
Kultura i rozrywkaPrzypięte

Uprzejmie informujemy, że na prośbę mieszkańców oraz w związku z przedłużeniem przez Warszawskie ZOO akcji zbierania przysmaków dla jego zwierząt, zdecydowaliśmy o zmianie terminu naszej zbiórki do środy 5 października. 

Kultura i rozrywka

Z okazji Nocy Bibliotek milanowska biblioteka zaprasza na wyjątkowy wieczór wszystkich zakręconych na punkcie gier losowych i planszowych.

Jazz w Starym Kinie: Bolewski & Tubis “Obywatel jazz” - grafika
Kultura i rozrywka

Bolewski & Tubis to wyjątkowy i oryginalny w skali kraju duet, Radosław Bolewski – wokal, perkusja oraz Maciej Tubis – fortepian i syntezator basowy. Ich muzyka określana jest jako wysmakowany balans między jazzem a muzyką pop w odważnej improwizowanej odsłonie.

Parapetówka w Starym Kinie - grafika
Kultura i rozrywka

Skoro nowe miejsce, nowy dom – to musi być parapetówka! W dodatku Milanowskie Centrum Kultury w tym roku obchodzi 45. urodziny! 

83. rocznica powstania Służby Zwycięstwu Polski - grafika
Kultura i rozrywka

Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystości upamiętniającej  83. Rocznicę powstania Służby Zwycięstwu Polski w dniu 27 września br. (wtorek).

Wrześniowe spotkanie DKK - grafika
Kultura i rozrywka

27 września Dyskusyjny Klub Książki zaprasza na kolejne spotkanie z książką polskiej autorki Magdaleny Niedźwiedzkiej pt. "Gdy kobiety milczały".

Dzień Bezpieczeństwa w Milanówku - 25 września 2022 r. - grafika
Bezpieczeństwo aktKultura i rozrywka

Już w niedzielę 25 września zapraszamy na Dzień Bezpieczeństwa w Milanówku! Pokazy ratownictwa, symulatory dachowania, pokazy medycyny pola walki oraz pojazdów i wyposażenia Wojsk Obrony Terytorialnej, a także konkursy i warsztaty zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych to tylko niektóre z czekających na Was tego dnia atrakcji!

Zbieramy żołędzie i orzechy dla zwierząt! - grafika
Kultura i rozrywka

Już po raz 3. przyłączamy do akcji Warszawskiego ZOO i zapraszamy wszystkich mieszkańców Milanówka do wzięcia udziału w zbiórce żołędzi i orzechów dla zwierzaków ze stołecznego zoo!

XVI edycja Milanowskiego Liścia Dębu - grafika
Kultura i rozrywkaUrząd MiastaPrzypięte

Czas nagrodzić najaktywniejszych i najbardziej zaangażowanych w rozwój naszej społeczności Milanowian! Rusza 16 edycja nagrody „Milanowski Liść Dębu” uhonorowującej szczególne zasługi dla naszego miasta!