Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Centrum Ruchu Seniora w Milanówku już otwarte - grafika
Urząd Miasta

15 października 2021 roku odbyło się uroczyste otwarcie nowej oferty dedykowanej milanowskim Seniorom.

Uroczyste pasowanie na ucznia - grafika
Urząd Miasta

14 i 15 października w milanowskich Szkołach Podstawowych odbyło się oficjalne pasowanie pierwszoklasistów.

Przyłącz się do kanalizacji miejskiej, zaoszcządź i bądź eko! - grafika
Urząd Miasta

MPWiK zachęca do budowy przyłączy do sieci kanalizacyjnej na preferencyjnych warunkach. 

Uroczystość przekazania sztandaru AK obwodu
Urząd Miasta

Serdecznie zapraszamy Państwa na uroczystość przekazania sztandaru Armii Krajowej obwodu „Bażant” do Kościoła Parafialnego pw. św. Jadwigi Śląskiej w Milanówku.

Badania stanu środowiska - inwentaryzacje październikowe - grafika
Urząd Miasta

W październiku 2021 r. będą prowadzone badania w zakresie ochrony środowiska naturalnego, związane z budową i funkcjonowaniem Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Terminy odbioru popiołu - grafika
Urząd Miasta

Szanowni mieszkańcy, przypominamy o terminach odbioru popiołu: PAŹDZIERNIK:  27.10.2021 – wszystkie rejony; LISTOPAD:  29.11.2021 (rejon 1, 2, 3, 4, 9);  30.11.2021 (rejon 5, 6, 7, 8, 10); GRUDZIEŃ:  29.12.2021 – wszystkie rejony.

Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój – wkrótce rusza tzw. duży nabór wniosków - grafika
Urząd Miasta

  31 października rozpocznie się nabór dla zakładów przetwórczych w ramach "Wsparcia inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój". Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji będzie przyjmowała wnioski do 29 listopada 2021 r.

Spis Powszechny - ostatni dzień! - grafika
Urząd MiastaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Szanowni mieszkańcy, to już ostatnia szansa, by wypełnić swój spisowy obowiązek! 30 września spisz się z rachmistrzem w Urzędzie Miasta.

XV jubileuszowa edycja Milanowskiego Liścia Dębu - grafika
Urząd MiastaKultura i rozrywkaPrzypięte

Czas nagrodzić najaktywniejszych i najbardziej zaangażowanych w rozwój naszej społeczności Milanowian! Rusza jubileuszowa 15 edycja nagrody „Milanowski Liść Dębu” uhonorowującej szczególne zasługi dla naszego miasta!

Czternastki: ZUS ostrzega przed oszustami - grafika
Urząd Miasta

Zakład Ubezpieczeń Społecznych przestrzega przed oszustami, którzy podszywają się pod pracowników ZUS i oferują pomoc przy wypełnieniu wniosku o czternastą emeryturę. Tzw. czternastkę ZUS wypłaci z urzędu. Nie trzeba w tej sprawie składać żadnych wniosków.