Herb Miasta Milanówka

W związku z licznie pojawiającymi się pytaniami dot. sposobu prowadzonej przez Gminę inwentaryzacji w formie ankietyzacji, informujemy, że jest on zgodny z wytycznymi Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza, realizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Dane zawarte w ankiecie są opracowane na podstawie wytycznych Urzędu Marszałkowskiego.

Z uwagi na panującą pandemię COVID-19 podjęto decyzję o rezygnacji z bezpośredniej ankietyzacji przez ankieterów, aby spełnić obowiązujące obostrzenia sanitarne w tym zakresie. W przypadku pytań, wątpliwości w związku z zawartością ankiet, utworzona została przez Gminę Milanówek specjalna infolinia, gdzie uzyskają Państwo informacje i odpowiedzi od wyspecjalizowanych ankieterów.

Zdecydowaliśmy się na dystrybucję ankiet w wersji papierowej, aby dotrzeć do każdego mieszkańca oraz właścicieli wszystkich budynków zarówno mieszkalnych, jak i usługowych w naszym Mieście.

Ankietę można również wypełnić telefonicznie z ankieterem pod wskazanymi numerami telefonów 22 670 24 29 lub 608 255 494 w godzinach 14:00-20:00 od poniedziałku do piątku.

Wypełnienie oraz przekazanie ankiety jest dobrowolne, ale należy pamiętać, że nowy Program Ochrony Powietrza Województwa Mazowieckiego nakłada na osoby fizyczne m.in. obowiązek współpracy z gminą przy inwentaryzacji. Dla lokali lub budynków, których użytkownicy nie wezmą udziału w inwentaryzacji, za sposób ogrzewania uznaje się wykorzystanie najbardziej emisyjnego źródła bezklasowego (nieekologicznego).

Dlatego zachęcamy do wypełniania ankiet i ich zwrotu w dogodnej dla Państwa formie, tj. do Urzędu Miasta, skrzynek podawczych na terenie Miasta, e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. czy też MMS pod nr tel. 608 255 494.


Zobacz również:

Inwentaryzacja indywidualnych źródeł ciepła na terenie Gminy Milanówek (ankieta)


 Logo Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza

Udostępnij na: