Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Otwarty Konkurs Ofert na realizację IX zadania publicznego w 2022 roku - grafika
Strefa NGO

27 września 2022 r. ogłoszony został Otwarty Konkurs Ofert na realizację IX zadania publicznego w 2022 roku. 

Konsultacje społeczne - Projekt „Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2023 rok” - grafika
Strefa NGO

Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do konsultacji projektu „Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2023 rok”.

Spotkanie dla aktywnych mieszkańców i organizacji pozarządowych - grafika
Strefa NGO

Centrum Usług Społecznych otwiera Miejsce Aktywności Lokalnej także dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych.

Zaproszenie dla organizacji młodzieżowych - grafika
Strefa NGO

Burmistrz Miasta Milanówka serdecznie zaprasza organizacje młodzieżowe, zainteresowane udziałem w wyborach do Młodzieżowej Rady Miasta Milanówka do składania deklaracji uczestnictwa.

Współtworzenie
Strefa NGO

Szanowni Państwo, serdecznie zachęcamy do współtworzenia Programu współpracy Miasta Milanówka z organizacjami pozarządowymi na rok 2023.

Otwarty Konkurs Ofert na realizację VIII zadania publicznego w 2022 roku - grafika
Strefa NGO

27 lipca 2022 r. ogłoszony został Otwarty Konkurs Ofert na realizację VIII zadania publicznego w 2022 roku. 

III Sektorze! Daj się poznać!  - grafika
Strefa NGO

Rozpoczyna się badanie organizacji pozarządowych (stowarzyszeń, fundacji, NGO, kół gospodyń wiejskich, OSP…) działających w województwie mazowieckim.
Badanie prowadzone jest przez Fundację Optimum Pareto na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Ogłoszenie o otwartym naborze na Partnera do wspólnego przygotowania i realizacji zadania publicznego pn. Utworzenie i prowadzenie Dziennego Domu „Senior +” w Milanówku , o którego dofinansowanie gmina zamierza ubiegać się w ramach Programu Wieloletniego  - grafika
Ogłoszenia dla NGOStrefa NGO
Zapraszamy do współtworzenia Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2023 rok - grafika
Strefa NGOOgłoszenia dla NGOUrząd Miasta

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie zaprasza do współtworzenia Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2023.