Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi

Skład Komisji Skarg, Wniosków i Petycji VIII kadencji

 1. Karolina Werczyńska (Białecka)
 2. Krzysztof Ołpiński
 3. Renata Pawłowska - Przewodnicząca Komisji

Zobacz również:

Skład Komisji Rewizyjnej VIII kadencji

 1. Janina Moława
 2. Krzysztof Wiśniewski - Przewodniczący Komisji
 3. Karolina Werczyńska (Białecka)

Zobacz również:

Skład Komisji Kultury i Sportu VIII Kadencji

 1. Karolina Werczyńska (Białecka) - Przewodnicząca Komisji
 2. Witold Mossakowski
 3. Piotr Napłoszek

Zobacz również:

Posiedzenie Komisji Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska - grafika

  Przewodniczący Komisji Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska Rady Miasta Milanówka, uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 23 sierpnia 2023 r. (środa) o godz. 18:00, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Posiedzenie Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej, Bezpieczeństwa Publicznego i Praworządności - grafika

Przewodniczący Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej, Bezpieczeństwa Publicznego i Praworządności Miasta Milanówka uprzejmie zaprasza na posiedzenie Komisji, które odbędzie się w dniu 23 sierpnia 2023 r. (środa) o godz. 17.00, w budynku „B” Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Posiedzenie Komisji Budżetu i Inwestycji - grafika

Przewodnicząca Komisji Budżetu i Inwestycji Rady Miasta Milanówka, uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 24 sierpnia 2023 r. (czwartek) o godz. 17.30, w budynku „B” Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji - grafika

Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Milanówka, prosi o wzięcie udziału w posiedzeniu ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 17 lipca 2023 r. (poniedziałek) o godz. 16:00, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Posiedzenie Komisji Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska - grafika

Przewodniczący Komisji Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska Rady Miasta Milanówka, uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 18 lipca 2023 r. (wtorek) o godz. 17:00, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka  przy ul. Kościuszki 45. 

Posiedzenie Komisji Budżetu i Inwestycji - grafika

Przewodnicząca Komisji Budżetu i Inwestycji Rady Miasta Milanówka, uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 6 lipca 2023 r. (czwartek) o godz. 17.30, w budynku B Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Posiedzenie Komisji Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska - grafika

Przewodniczący Komisji Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska Rady Miasta Milanówka, uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 5 lipca 2023 r. (środa) o godz. 18:00, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka  przy ul. Kościuszki 45.

BIP