Herb Rada Miasta Milanówka

Przewodnicząca Komisji Kultury i Sportu Rady Miasta Milanówka uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 6 maja (czwartek) 2021 r. o godz. 17.00, w trybie on-line na kanale YouTube Milanówek Miasto-Ogród.

Porządek obrad Komisji:

  1. Przyjęcie porządku obrad
  2. Opinia Komisji na temat projektu uchwały w sprawie zasad i trybu nadawania tytułów Honorowej Obywatelki Miasta Milanówka albo Honorowego Obywatela Miasta Milanówka.
  3. Informacje Urzędu Miasta Milanówka na temat prac prowadzonych w Wilii Waleria.
  4. Informacja Milanowskiego Centrum Kultury oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej na temat bieżącej działalności.
  5. Opinia Komisji Kultury i Sportu na temat wniosku Miejskiej Biblioteki Publicznej o zabezpieczenie środków finansowych w wysokości 6.500 zł na dostęp do książek elektronicznych na platformie LEGIMI oraz na przekazanie sprzętu komputerowego w związku z zakończeniem projektu Lokalnego Centrum Kompetencji.
  6. Sprawy różne. 

Przewodnicząca Komisji Kultury i Sportu

Karolina Białecka


Mieszkańcy, którzy chcieliby wziąć udział w posiedzeniu Komisji w trybie on-line, proszeni są o mailowy lub telefoniczny kontakt z Biurem Rady Miasta (w godzinach pracy Urzędu) w celu uzyskania informacji dot. dostępu do posiedzenia Komisji. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Nr telefonu: (22) 758–30–61 wew. 227, 235.

Udostępnij na: