Burmistrz Miasta Milanówka przedstawia do konsultacji projekt uchwały Rady Miasta Milanówka w sprawie: Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Milanówka.

forma konsultacji: pisemna

termin konsultacji: od 31.07.2018 r. do 13.08.2018 r.

komórka odpowiedzialna: Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Zielenią osoba do kontaktu: p. Emilia Misiak tel. 22 7583061 wew. 202;

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt uchwały zostanie przesłany drogą elektroniczną organizacjom pozarządowym oraz udostępniony będzie w wersji papierowej - w Urzędzie Miasta Milanówka przy ul. Spacerowej 4. Na indywidualną prośbę organizacji, w uzasadnionej sytuacji, projekt może zostać przesłany w formie papierowej drogą pocztową. Zapraszam przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego działających na terenie Milanówka, których działalność statutowa dotyczy projektu w/w uchwały, do wnoszenia uwag i opinii w terminie od 31.07.2018 r. do 13.08.2018 r. za pośrednictwem załączonego formularza opinii.

Burmistrz Miasta Milanówka

Pliki do pobrania:

Udostępnij na: