Herb Milanówka

Burmistrz Miasta Milanówka przedstawia do konsultacji: określenie zasad udzielania dotacji celowej z budżetu gminy Milanówek na zmianę systemu ogrzewania na proekologiczne.

Forma konsultacji:

pisemna

Termin konsultacji:

od 12 do 19 czerwca 2017 r. do godz. 12:00

Komórka odpowiedzialna:

Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Zielenią

Osoby do kontaktu:

  • Karolina Krajewska tel. 22 758 30 61 wew. 221, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Emilia Misiak tel. 22 758 30 61 wew. 212, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opracowanie dotyczące określenia zasad udzielania dotacji celowej z budżetu gminy Milanówek na zmianę systemu ogrzewania na proekologiczne udostępnione będzie w wersji elektronicznej na stronie www.milanowek.pl oraz w wersji papierowej - w Referacie Ochrony Środowiska i Gospodarki Zielenią przy ul. Spacerowej 4.

Zapraszamy Mieszkańców oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów, prowadzących działalność pożytku publicznego, działających na terenie Milanówka do wnoszenia uwag i opinii w terminie od 12 do 19 czerwca 2017 r. do godz. 12:00 za pośrednictwem załączonego formularza:

  • w formie pisemnej: osobiście do Urzędu Miasta Milanówka Referatu Ochrony Środowiska i Gospodarki Zielenią, ul. Spacerowa 4, 05-822 Milanówek,
  • za pomocą środków komunikacji elektronicznej: bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Pliki do pobrania:

Udostępnij na: