Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
IV Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Milanówka - grafika

Uprzejmie proszę o wzięcie udziału w posiedzeniu IV Sesji Młodzieżowej Rady Miasta Milanówka, która odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2024 r. (piątek) o godz. 16:30, w budynku MCK Stare Kino przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 33 w Milanówku.

III Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Milanówka - grafika

Uprzejmie proszę o wzięcie udziału w posiedzeniu II Sesji Młodzieżowej Rady Miasta Milanówka, która odbędzie się w dniu 12 grudnia 2023 r. (wtorek) o godz. 17:00, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

II Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Milanówka - grafika

Uprzejmie proszę o wzięcie udziału w posiedzeniu II Sesji Młodzieżowej Rady Miasta Milanówka, która odbędzie się w dniu 16 października 2023 r. (poniedziałek) o godz. 18:00, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

I Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Milanówka - wznowienie - grafika

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że wznowienie I Sesji Młodzieżowej Rady Miasta Milanówka, odbędzie się w dniu 6 września 2023 r. (środa) o godz. 18.00 w budynku „B” Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki. 

I Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Milanówka - wznowienie - grafika

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że wznowienie I Sesji Młodzieżowej Rady Miasta Milanówka, odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2023 r. (środa) o godz. 17.00 w budynku „B” Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

BIP