Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi

15 grudnia 2022 r.

Informacja dot. opłaty za zakup preferencyjny paliwa stałego
Uprzejmie informujemy, że na stanie Gminy Milanówek obecnie znajduje się zamówiony po preferencyjnych cenach opał.
Osoby, które w złożonym wniosku zgłosiły chęć zakupu ww. opału otrzymają telefon od pracownika UMM, celem potwierdzenia dostępności asortymentu i możliwości dokonania wpłaty.

Wpłaty za opał należy dokonać TYLKO I WYŁĄCZNIE po wcześniejszym telefonie z Urzędu.

12 kwietnia 2022 r.

Zmień system ogrzewania na proekologiczny!
Zachęcamy do składania wniosków o udzielenie dotacji celowej do inwestycji służącej ochronie powietrza na terenie gminy Milanówek.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Referatem Ochrony Środowiska i Gospodarki Zielenią.

12 września 2022 r.

Wnioski o dodatek węglowy
Wniosek o wypłatę dodatku węglowego należy złożyć w gminie, w której znajduje się nasze miejsce zamieszkania, osobiście albo drogą elektroniczną, czyli przez system ePUAP.

Wniosek mogą złożyć mieszkańcy budynków wpisanych lub zgłoszonych do centralnej ewidencji emisyjności budynków, nie tylko obywatele Polski, ale też wszystkie osoby, które mają miejsce zamieszkania w Polsce i legalnie przebywają na terenie kraju.

7 listopada 2022 r.

Zakup węgla po preferencyjnych cenach
Mieszkańcy uprawnieni do otrzymania dodatku węglowego mogą skorzystać z możliwości zakupu węgla kamiennego po cenie 2 000,00 zł brutto za tonę, w ilości do 1,5 tony w 2022 roku i do 1,5 tony w 2023 roku.

Osoby zainteresowane zakupem węgla na wskazanych w ustawie warunkach powinny złożyć wniosek o zakup preferencyjny węgla kamiennego.

1 lutego 2023 r.

Zaproszenie na seminarium - 10 lutego 2023 r.
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w seminarium prowadzonym przez Zbigniewa Chachulskiego, dot. zagadnień "Fotowoltaika a wycinka drzew" oraz "Ochrona korzeni drzew rosnących (bytujących) w otoczeniu człowieka."

Seminarium odbędzie się 10 lutego 2023 r. o godz. 17.00 w Starym Kinie (ul. Piłsudskiego 33).

7 lipca 2022 r.

UWAGA! Nowe terminy składania wniosków za zakwaterowanie obywateli Ukrainy
Informujemy, że od 1 lipca 2022 r. wprowadzone zostały zmiany w przepisach dot. świadczenia pieniężnego za zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy.

1 lipca 2022 r.

Po 30 czerwca wciąż przyjmujemy i wprowadzamy deklaracje do CEEB
Według komunikatu Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego, obowiązek złożenia deklaracji do CEEB wynika z ustawy o wspieraniu termomodernizacji i remontów oraz o centralnej ewidencji emisyjności budynków i nie jest to obowiązek jednorazowy.

To oznacza, że Urząd Miasta Milanówka nadal przyjmuje deklaracje do CEEB!
previous arrow
next arrow
Slider
Fundacja J.Radziwiłł
Strefa NGO

Fundacja Joanny Radziwiłł "Opiekuńcze Skrzydła" zaprasza dzieci w wieku 7-10 lat do zapisów do grupy. 

ZUS: Trwa wysyłka PIT-ów - grafika
Urząd Miasta

Zakład Ubezpieczeń Społecznych realizuje wysyłkę deklaracji podatkowych za 2022 rok. PIT otrzymują m.in. emeryci, renciści, osoby, które pobrały zasiłki lub inne opodatkowane świadczenie z ZUS w ubiegłym roku. Formularz podatkowy można także...

Zebraliśmy rekordową kwotę dla WOŚP: 144 625,82 zł - grafika
Kultura i rozrywka

Jak informuje Hufiec ZHP Milanówek podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w milanowskim sztabie udało się zebrać kolejną rekordową kwotę: 144 625,82 złotych!

Złóż wniosek o 500+ przez aplikację mZUS - grafika
Zdrowie i rodzina

Od 1 lutego 2023 roku ZUS rozpoczął przyjmowanie wniosków o świadczenie wychowawcze 500+ na nowy okres świadczeniowy. Wniosek można złożyć przez aplikację mZUS, to łatwy i wygodny sposób.

LXXIX Sesja Rady Miasta Milanówka - grafika
Kalendarz wydarzeńRada MiastaSesje Rady Miasta MilanówkaZawiadomienia o sesjach

Uprzejmie proszę o wzięcie udziału w posiedzeniu LXXIX Sesji Rady Miasta Milanówka, która odbędzie się w dniu 6 lutego 2023 r. (poniedziałek) o godz. 18.00 w trybie stacjonarnym, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki...

Posiedzenie Komisji Budżetu i Inwestycji - grafika
Komisje Rady MiastaKalendarz wydarzeńZawiadomienia o posiedzeniach komisjiRada Miasta

Przewodnicząca Komisji Budżetu i Inwestycji Rady Miasta Milanówka, uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu  6 lutego 2023 r. (poniedziałek) o godz. 17.00, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul....

Utrudnienia w dostępie do strony internetowej - grafika
Urząd Miasta

Informujemy, iż w związku z zaplanowanymi pracami serwisowymi w dniu 3 lutego 2023 r. mogą wystąpić utrudnienia w dostępie do strony internetowej Urzędu Miasta Milanówka (www.milanowek.pl).

Perły Mazowsza 2022 - trwa głosowanie! - grafika
Kultura i rozrywka

Drodzy Mieszkańcy, 2 lutego ruszył II etap konkursu Perły Mazowsza. Głosowanie potrwa do dnia 16 marca 2023 r. do godz. 12:00.

Awaria wodociągowa w ul. Parkowej - zakończone - grafika
Inwestycje i infrastruktura

Szanowni Państwo, informujemy, iż doszło do awarii wodociągowej w ulicy Parkowej. Służby wodociągowe rozpoczynają prace naprawcze.

Refundacja podatku VAT dla odbiorców paliw gazowych dla celów grzewczych w 2023 r. - grafika
Urząd Miasta

Centrum Usług Społecznych w Milanówku informuje, że od 1 lutego 2023 r. wyznaczony został do realizacji nowego zadania w ramach ustawy z dnia 15 grudnia 2022 r. o szczególnej ochronie niektórych odbiorców paliw gazowych w 2023 r. w związku z...

Serwis Bez Barier
podwarszawskie trojmiasto ogrodow
zwiazek miast polskich
mazowia
lgd zielone sasiedztwo

Kalendarz wydarzeń

Facebook

Wideo