Plakat reklamujący Centrum Informacji Turystycznej w Milanówku

Gości i mieszkańców Milanówka zapraszamy do Centrum Informacji Turystycznej (CIT) w Milanówku, mieszczącym się przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 33 (Milanowskie Centrum Kultury.


Kontakt z CIT:
adres: Piłsudskiego 33 (Milanowskie Centrum Kultury)
tel. 22 758 32 34
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Godziny funkcjonowania:

Poniedziałek - Piątek 8:00-16:00

W Centrum można uzyskać informacje o ciekawych obiektach w mieście i okolicym a także otrzymać bezpłatne ulotki, mapy i przewodniki, promujące najpopularniejsze szlaki turystyczne w Milanówku. Istnieje również możliwość zapoznania się z programem kulturalnym Milanowskiego Centrum Kultury, w ramach którego działa CIT

W Centrum pokażemy także jak ściągnąć i korzystać z aplikacji Kierunek Milanówek. Aplikacja i strona www.kierunek.milanowek.pl zawierają niezbędne informacje dotyczące Milanówka, jego lokalizacji, kalendarz nadchodzących wydarzeń kulturalnych, artystów i dostępnych szlaków turystycznych. Z aplikacją zwiedzanie miasta jest o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze co w połączeniu z piękną milanowską przyrodą jest przepisem na świetnie sprzędzony weekend albo przynajmniej długi spacer.

Powyższe działania stanowią element realizacji projektu pn. Zwiększenie atrakcyjności i konkurencyjności Gminy Milanówek poprzez poszerzenie oferty turystycznej.

Zobacz również:


Obrazek z linkiem do serwisu kierunek.milanowek.pl

Udostępnij na: