Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Nabór wniosków o przyznanie dotacji na remont zabytku - grafika

Uprzejmie informujemy, że rusza nabór wniosków o przyznanie dotacji z budżetu Gminy Milanówek na prace konserwatorskie restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach nieruchomych wpisanych do rejestru zabytków lub znajdujących się jedynie w Gminnej Ewidencji Zabytków, położonych na obszarze Gminy Milanówek, niestanowiących jej wyłącznej własności.

Głosowanie rozpoczęte! - grafika

Głosowanie na projekty zgłoszone w Budżecie Obywatelskim 2024 czas start!

Letnie Granie vol. 4 w Milanówku - grafika

Wielkimi krokami nadchodzi 4. edycja Letniego Grania w Milanówku! Będzie się działo, ponieważ zaproszeni zostali dla Was wspaniali artyści! Wpisujcie w kalendarze, najlepsze wieczory wakacji w Milanówku! Przedstawiamy Wam line-up Letniego Grania vol.4!

Ważny komunikat dla osób, które zapewniły zakwaterowanie i wyżywienie obywatelom Ukrainy - grafika


 Od dnia 22 sierpnia 2023 roku obowiązuje nowy druk wniosku o świadczenie pieniężne za zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy przebywającym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w związku z działaniami wojennymi prowadzonymi na terytorium Ukrainy oraz karty osoby przyjętej do zakwaterowania.


Zmiana organizacji ruchu - od 5.04.2023 r. - aktualizacja - grafika

Aktualizacja z dn. 8 maja 2023 r.  Od środy 10.05.2023 ul. Warszawska na odcinku od sklepu ogrodniczego do ul. Herberta zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów (z wyjątkiem pojazdów budowy oraz dojazdu do posesji i żłobka).

Rekrutacja do klas I publicznych szkół podstawowych 2023/2024 - grafika

Szanowni Rodzice, od wtorku 28 lutego 2023 r. rusza rekrutacja do klas pierwszych milanowskich publicznych szkół podstawowych. Postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2023/2024 jest prowadzone z wykorzystaniem systemu informatycznego.

Zmiana w organizacji ruchu w ul. Żabie Oczko - 13.02-08.03.2023 - grafika

Informujemy, iż od poniedziałku 13.02.2023 r. MPWiK Sp. z o.o. rozpocznie roboty budowlane związane z wymianą wodociągu w ulicy Żabie Oczko.

Zmiana organizacji ruchu w dniach 16.01-30.04.2023 r. - grafika

Szanowni mieszkańcy, uprzejmie informujemy, że w dniu 16.01.2023 r. (poniedziałek) rozpoczną się prace związane z budową parkingu P&R na ul. Warszawskiej na odcinku od Smoleńskiego do Brzozowej.

Informacja dot. opłaty za zakup preferencyjny paliwa stałego - grafika

Szanowni mieszkańcy, uprzejmie informujemy, że na stanie Gminy Milanówek obecnie znajduje się zamówiony po preferencyjnych cenach opał.

Harmonogram odbioru odpadów - styczeń-grudzień 2023 - grafika

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem odbioru odpadów na rok 2023.