Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Milanowski informator o koronawirusie

AKTUALIZACJA VI W związku ze stanem epidemii i rozporządzeniami administracyjnymi, cmentarz parafialny w Milanówku zostaje zamknięty dla odwiedzających, aż do odwołania. Pochówki będą się odbywały z zachowaniem obowiązujących ograniczeń sanitarnych.

Szkoła

Od poniedziałku 2 marca rusza rekrutacja do klas pierwszych milanowskich publicznych szkół podstawowych.

Przybory małego przedszkolaka

Szanowni Rodzice! Rekrutacja do przedszkoli w Milanówku na rok szkolny 2020/2021 zostanie przeprowadzona w sposób elektroniczny. Poniżej prezentujemy niezbędne informacje i wyjaśnienia. 

Plakat promujący otwarte spotkania profilaktyczne w Milanówku

Mając na uwadze oczekiwania mieszkańców Milanówka zgłaszane jeszcze w ubiegłym roku, od lutego 2020 roku Ośrodek Pomocy Społecznej rozpoczyna kontynuację działań profilaktycznych określonych w Gminnym Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Smog wydobywający się z pieca

Co roku, w okresie jesienno- zimowym pogarsza się jakość powietrza w naszym otoczeniu. Niższa temperatura na zewnątrz to wzmożona praca pieców i kotłów.