Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Ruszają zapisy na zajęcia w Kurniku - wylęgarni kultury! - grafika
Edukacja

Tradycyjnie od października chcemy rozpocząć semestr zimowy w pracowni Kurnik - wylęgarnia kultury przy ul. Piasta 14 w Milanówku.

Witaj Szkoło! - grafika
Edukacja

Dzisiaj pierwszy dzień roku szkolnego 2020/2021. Mając w pamięci doświadczenia drugiego półrocza minionego roku szkolnego, życzę uczniom i wszystkim pracownikom placówek oświatowych Milanówka, aby najbliższe 10 miesięcy było czasem spokojnej nauki. Dbajmy o siebie i o innych. Razem damy radę!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 - grafika
Edukacja

1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021! Z uwagi na obowiązujący stan epidemiologiczny szkoły zrezygnowały ze wspólnych uroczystości inaugurujących nowy rok i ograniczają się do przekazania niezbędnych informacji w formie krótkich spotkań uczniów z wychowawcami klas.

Wakacje w
Edukacja

Środowiskowy Klub Wsparcia dla Dzieci i ich Rodzin działający w strukturach Ośrodka Pomocy Społecznej w Milanówku zaprasza dzieci w wieku 6 – 14 lat do swoich placówek przy ul. Szkolnej 12 oraz przy ul. Na Skraju 2, do spędzenia wakacji w "Milanowskim Promyku"!

Rusza rekrutacja do Żłobka Publicznego w Milanówku! - grafika
EdukacjaRekrutacja do żłobka

Nabór dzieci do żłobka odbywać się będzie zgodnie z poniższym harmonogramem:

Rekrutacja do przedszkoli i szkół podstawowych Gminy Milanówek odbywa się zgodnie z przyjętym harmonogramem - grafika
Edukacja

Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną, w celu ograniczenia niebezpieczeństwa zarażenia się koronawirusem COVID-19 istnieje możliwość przesłania dokumentacji rekrutacyjnej drogą elektroniczną do przedszkoli i szkół podstawowych w formie skanów, fotografii dokumentów.

Dzieci uczą rodziców w domu!  - grafika
Edukacja

W odpowiedzi na zaistniałą sytuację, ale także na apel Ministra Edukacji Narodowej, a przy tym chcąc zachęcić dzieci do przebywania w domu i naukę, w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" Centrum Rozwoju Lokalnego przygotowało serię materiałów dydaktycznych do wspólnej domowej nauki rodziców i dzieci.  

Dni otwarte w szkołach odwołane - grafika
Edukacja

Informujemy, iż dni otwarte w milanowskich szkołach publicznych zaplanowane w dniach 17-19 marca br. zostają odwołane.

Spotkanie rekrutacyjne - grafika
Edukacja

Burmistrz Miasta Milanówka zaprasza rodziców dzieci, które będą rekrutowały się do przedszkoli publicznych na spotkanie.