Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Odkrywamy nasze dziedzictwo - V edycja konkursu fotograficznego - grafika
Kultura i rozrywkaEdukacja

W tym roku zachęcamy do badania i uwieczniania przestrzeni mazowieckich miast, miasteczek i wsi. Na konkursowe zdjęcia czekamy do 2 lipca do godz. 12.00.

VII Letni Biathlon Milanowski - 8.06.2024 r. - grafika
SportEdukacja

Serdecznie zapraszamy na VII Letni Biathlon Milanowski, który odbędzie się 8 czerwca 2024 r. na boisku SP2 przy ul. Literackiej 20.

Zapraszamy na Turniej pierwszej pomocy - grafika
Urząd MiastaEdukacja

Szanowni Państwo, Stowarzyszenie RES wraz z Urzędem Miasta Milanówka zapraszają na turniej pierwszej pomocy.

Informacja o realizacji zadania pn.
Urząd MiastaEdukacjaSport

Gmina Milanówek została zakwalifikowana do realizacji zadania Aktywny Weekend w ramach Programu Ministerstwa Sportu i Turystyki - Aktywna Szkoła. Realizatorem krajowym Programu jest Fundacja Orły Sportu.

Dzień otwarty w
Edukacja

"Akademia Jerzyków" - Żłobek Publiczny w Milanówku zaprasza na dzień otwarty, który odbędzie się w sobotę 11 maja w godz. 10.00-12.00. 

Rekrutacja do klas I publicznych szkół podstawowych 2024/2025 - grafika
Edukacja

Szanowni Rodzice, od 4 marca 2024 r. rusza rekrutacja do klas pierwszych milanowskich publicznych szkół podstawowych. Postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2024/2025 jest prowadzone z wykorzystaniem systemu informatycznego.

Konkurs ZUS dla uczniów podstawówek. Czekają atrakcyjne nagrody! - grafika
Edukacja

Uczniowie szkół podstawowych mogą przystąpić do konkursu „Projektu z ZUS”. Chętni, którzy wezmą udział w konkursie mogą wygrać cenne nagrody. I etap konkursu odbędzie się 25 marca.

Rekrutacja do przedszkoli publicznych 2024/2025 - grafika
Edukacja

Szanowni Rodzice, rekrutacja do przedszkoli w Milanówku na rok szkolny 2024/2025 przeprowadzana jest w sposób elektroniczny. Poniżej prezentujemy niezbędne informacje i wyjaśnienia. 

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego
Urząd MiastaEdukacja

W ubiegłym tygodniu w Szkole Podstawowej nr 2 im. Armii Akrajowej w Milanówku odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Drzewa wokół nas”.