Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
ABC Empatii - grafika
Edukacja

Miło nam jest poinformować, że Gmina Milanówek dołączyła do projektu "ABC Empatii"! W wyniku współpracy z fundacją Czepczyński Family Foundation otrzymaliśmy niedawno piękny prezent w postaci wyjątkowych książek edukacyjnych „ABC empatii, bo wszyscy jesteśmy tacy sami”, autorstwa Wiktora Czepczyńskiego, Żanety Kupczyk oraz Katarzyny Muzyka-Jacheć.

Kropka nad i… - grafika
Edukacja

Szanowni Państwo, dobiega końca moja blisko 40-letnia praca dla środowiska Szkoły Podstawowej nr 2 w Milanówku, a tym samym współpraca z milanowskim samorządem, z mieszkańcami i instytucjami gminy Milanówek. Ta piękna karta mojego zawodowego życia, którą mogę nazwać fascynującą przygodą, zawiera również 30 lat służby na stanowisku dyrektora Szkoły, Szkoły, która stała się bardzo bliska memu sercu, a Milanówek miejscem na ziemi.

Pamięć historii żyje w nas! - grafika
Edukacja

„Pamięć historii żyje w nas” - to hasło widniejące na sztandarze Szkoły Podstawowej nr 2, która w roku szkolnym 2020/2021 kończy 85 lat. Sporo lat, piękny dorobek i zasłużone miejsce w historii Milanówka. Warto więc przybliżyć to, co najcenniejsze z przeszłości oraz teraźniejszości tego miejsca.

Wykład:
Edukacja

Fundacja Musszelka serdecznie zaprasza na wykład dr inż. Marzeny Suchockiej (SGGW, Instytut Drzewa), podczas którego dowiemy się, dlaczego stare drzewa są szczególnie ważne dla nas i ekosystemu, w którym żyjemy. Dr Suchocka odniesie się także do planowanej wycinki na ul. Warszawskiej i przebudowy ul. Krakowskiej, przedstawiając rozwiązania przyjazne dla drzew.

Rekrutacja do klas I publicznych szkół podstawowych 2021/2022 - grafika
Edukacja

Szanowni Rodzice! Już tylko do środy 31 marca trwa rekrutacja do klas 1 publicznych szkół podstawowych w Milanówku na rok szkolny 2021/22! Przeprowadzana jest ona w sposób elektroniczny.

Rekrutacja do Żłobka Publicznego w Milanówku - grafika
Edukacja

Nabór dzieci do żłobka odbywać się będzie zgodnie z poniższym harmonogramem:

Drzewa cenniejsze niż złoto - grafika
EdukacjaStrefa NGO

  Fundacja Musszelka serdecznie zaprasza Milanowianki i Milanowian na spotkanie informacyjne o projekcie "Drzewa cenniejsze niż złoto".

Akademia Jerzyków ma już roczek! - grafika
Edukacja

9 marca 2021 r. mija dokładnie rok od otwarcia Żłobka Publicznego nr 1 w Milanówku. Zapraszamy do przeczytania krótkiego artykułu autorstwa pani dyrektor Doroty Mońko o tych pierwszych 12 miesiącach funkcjonowania Akademii Jerzyków!

Rekrutacja do szkół i przedszkoli - rok 2021/2022 - grafika
Edukacja

Przypominamy o trwających rekrutacjach do klas I publicznych szkół podstawowych oraz przedszkoli publicznych!

Rekrutacja do klas I publicznych szkół podstawowych 2021/2022 - grafika
Edukacja

Szanowni Rodzice, od poniedziałku 1 marca rusza rekrutacja do klas pierwszych milanowskich publicznych szkół podstawowych. Postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2021/2022 jest prowadzone z wykorzystaniem systemu informatycznego - strona do logowania.