Operacja mająca na celu „Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej poprzez przebudowę skateparku na terenie Gminy Milanówek" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Tytuł projektu: „Przebudowa skateparku w Milanówku”

Wysokość dofinansowania: 538 528,00 zł

Termin realizacji projektu: 29.06.2021-29.06.2023 r. 

Cel projektu: Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej poprzez przebudowę skateparku na terenie Gminy Milanówek

Opis projektu: Przedmiotem operacji jest utworzenie ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej poprzez przebudowę istniejącego skateparku w  zakresie wymiany istniejącej asfaltowej nawierzchni na płytę żelbetową oraz wymianę istniejących, zniszczonych i aktualnie niedostępnych przeszkód na nowe. Wymiary skateparku pozostaną bez zmian i wyniosą ok. 24m x 20m. Skatepark  zlokalizowany jest  na terenie sportowym przy ul. Turczynek w Milanówku. Teren jest ogólnodostępny i stanowi własność gminy Milanówek. W ramach przebudowy planuje się usytuowanie następujących typów przeszkód na płycie skateparku:

  1. Minirampa + spine z drewnianą podłogą,
  2. Kompleks przeszkód, w których skład wchodzą quater, bank ramp, quater oraz wall,
  3. Mini quarter,
  4. Piramida z grindboxem,
  5. Funbox,
  6. Spine,
  7. Minibank,
  8. Quarter z vert wallem

Udostępnij na: