herb Miasta Milanówka

Aktualizacja z dn. 8 maja 2023 r. 

Od środy 10.05.2023 ul. Warszawska na odcinku od sklepu ogrodniczego do ul. Herberta zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów (z wyjątkiem pojazdów budowy oraz dojazdu do posesji i żłobka).

Aktualizacja z dn. 11 kwietnia 2023 r. 

Roboty budowlane związane z budową parkingu przy ulicy Warszawskiej przez najbliższe dwa tygodnie (do 25.04.2023) prowadzone będą poza obrębem jezdni. W związku z tym pozostanie ona czasowo otwarta dla ruchu pojazdów.

Jednocześnie bardzo prosimy kierowców o stosowanie się do wprowadzonych ograniczeń prędkości i zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się po modernizowanym odcinku drogi.

Uprzejmie informujemy, że w związku z potrzebą zapewnienia bezpieczeństwa, zarówno użytkownikom drogi, jak i pracownikom prowadzącym roboty budowlane, od środy 5 kwietnia 2023 r. wprowadzone będzie czasowe zamknięcie drogi ul. Warszawskiej dla ruchu pojazdów na odcinku od sklepu ogrodniczego do skrzyżowania z ul. Herberta.

Objazd prowadzony będzie ulicami: Grudowską oraz Herberta.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z zatwierdzoną organizacją ruchu wyłączenie z ruchu nie dotyczy pojazdów budowy, pojazdów służb komunalnych oraz dojazdu do posesji i żłobka.

Zamknięcie drogi przewidywane jest na czas około 3 miesięcy. Planowany termin zakończenia całej inwestycji - 30.06.2023 r. 

Za utrudnienia przepraszamy! 


 Mapka prezentująca zmianę organizacji ruchu od 5 kwietnia 2023 r.

Udostępnij na: