Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Zdjęcie uchwytów autobusowych

Informujemy, że od dzisiaj tj. od 1 kwietnia br. obowiązuje nowy rozkład jazdy autobudów miejskich linii A i B.

Logo Warszawskiej Kolei Dojazdowej sp. z o.o.

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że decyzją Zarządu spółki WKD, w uzgodnieniu z Organizatorem przewozów tj. Samorządem Województwa Mazowieckiego, od dnia 21 marca do dnia 25 marca br. (z możliwością przedłużenia o kolejne dni, w zależności od dalszych decyzji właściwych organów administracji państwowej w zakresie sytuacji epidemiologicznej w kraju) na linii WKD zostanie wprowadzona organizacja ruchu pociągów według rozkładu jazdy obowiązującego w soboty, niedziele i święta (niezależnie od rodzaju dnia przypadającego w okresie 21-25 marca br.).

Logo Kolei Mazowieckich sp. z o.o.

Koleje Mazowieckie sp. z o.o. wprowadzają dodatkowe zmiany w rozkładzie jazdy pociągów.

Logo Kolei Mazowieckich

Koleje Mazowieckie - KM sp. z o.o. przypominają, że od 15 marca br. obowiązuje zmieniony rozkład jazdy pociągów Kolei Mazowieckich.

Logo Warszawskiej Kolei Dojazdowej

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że w dniach 1 - 31 marca 2020 r. planuje przeprowadzenie wśród podróżnych badań marketingowych dotyczących jakości usług świadczonych przez Spółkę w 2019 r.

Mapka przedstawiająca zmianę organizacji ruchu na ul. Literackiej

Informujemy, że na odcinku od ul. Kościuszki do wysokości budynku Komisariatu Policji (ul. Literacka 13) obowiązuje ruch dwukierunkowy, zaś dalej do końca ul. Literackiej został ustanowiony ruch jednokierunkowy.

Mapka przedstawiająca zmianę organizacji ruchu

Szanowni Państwo w związku z organizacją Miejskiego Sylwestra w dniach 31 grudnia 2019 r. – 1 stycznia 2020 r. czasowej zmianie ulegnie organizacja ruchu w centrum Milanówka.

Herb Miasta Milanówka

Urząd Miasta Milanówka informuje, że od dnia 2 grudnia 2019 roku likwiduje linię autobusową „C".

Logo Warszawskiej Kolei Dojazdowej

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. uprzejmie informuje, że od dnia 15 grudnia 2019 (niedziela) będzie obowiązywać nowy roczny rozkład jazdy pociągów WKD (sezon 2019/2020), w ramach którego utrzymane zostanie bez zmian wprowadzone z dniem 1 października 2019 uruchomienie łącznie 14 obiegów taboru, wydawanych do ruchu w dni powszednie, w porze największych szczytów przewozowych.

Herb Miasta Milanówka

W dniu 1 listopada 2019 r.  - Wszystkich Świętych - autobusy komunikacji miejskiej kursować będą według poniższego rozkładu: