Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Konkurs

Warszawska Kolej Dojazdowa zaprasza najmłodszych podróżnych do wspólnej zabawy "Wakacje z WuKaDką"

Informacja w sprawie zmiany organizacji ruchu pociągów na linii WKD od 11 kwietnia do odwołania - grafika

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że decyzją Zarządu spółki WKD, w porozumieniu z Organizatorem przewozów, tj. Samorządem Województwa Mazowieckiego, od dnia 11 kwietnia br. do odwołania – w zależności od dalszych decyzji właściwych organów administracji państwowej w zakresie sytuacji epidemiologicznej w kraju – na linii WKD zostanie utrzymana, wprowadzona z dniem 21 marca, jako podstawowa dla wszystkich dni, organizacja ruchu pociągów według rozkładu jazdy obowiązującego w soboty, niedziele i święta.

W dalszym ciągu będzie obowiązywać specjalny rozkład jazdy Kolei Mazowieckich - grafika

Ograniczenia w przewozach będą obowiązywały także po 10 kwietnia. Na czas świąt niektóre połączenia zostaną zawieszone.

Nowy rozkład jazdy autobusów miejskich - grafika

Informujemy, że od dzisiaj tj. od 1 kwietnia br. obowiązuje nowy rozkład jazdy autobudów miejskich linii A i B.

Zmiana organizacji ruchu pociągów WKD - grafika

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że decyzją Zarządu spółki WKD, w uzgodnieniu z Organizatorem przewozów tj. Samorządem Województwa Mazowieckiego, od dnia 21 marca do dnia 25 marca br. (z możliwością przedłużenia o kolejne dni, w zależności od dalszych decyzji właściwych organów administracji państwowej w zakresie sytuacji epidemiologicznej w kraju) na linii WKD zostanie wprowadzona organizacja ruchu pociągów według rozkładu jazdy obowiązującego w soboty, niedziele i święta (niezależnie od rodzaju dnia przypadającego w okresie 21-25 marca br.).

Zmiany w kursowaniu pociągów - grafika

Koleje Mazowieckie sp. z o.o. wprowadzają dodatkowe zmiany w rozkładzie jazdy pociągów.

Zmiana rozkładu jazdy KM - grafika

Koleje Mazowieckie - KM sp. z o.o. przypominają, że od 15 marca br. obowiązuje zmieniony rozkład jazdy pociągów Kolei Mazowieckich.

Badania ankietowe prowadzone przez Warszawską Kolej Dojazdową - grafika

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że w dniach 1 - 31 marca 2020 r. planuje przeprowadzenie wśród podróżnych badań marketingowych dotyczących jakości usług świadczonych przez Spółkę w 2019 r.

Zmiana organizacji ruchu na ul. Literackiej - grafika

Informujemy, że na odcinku od ul. Kościuszki do wysokości budynku Komisariatu Policji (ul. Literacka 13) obowiązuje ruch dwukierunkowy, zaś dalej do końca ul. Literackiej został ustanowiony ruch jednokierunkowy.

Zmiana organizacji ruchu - grafika

Szanowni Państwo w związku z organizacją Miejskiego Sylwestra w dniach 31 grudnia 2019 r. – 1 stycznia 2020 r. czasowej zmianie ulegnie organizacja ruchu w centrum Milanówka.