Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Mapka przedstawiająca zmianę organizacji ruchu na ul. Literackiej

Informujemy, że na odcinku od ul. Kościuszki do wysokości budynku Komisariatu Policji (ul. Literacka 13) obowiązuje ruch dwukierunkowy, zaś dalej do końca ul. Literackiej został ustanowiony ruch jednokierunkowy.

Mapka przedstawiająca zmianę organizacji ruchu

Szanowni Państwo w związku z organizacją Miejskiego Sylwestra w dniach 31 grudnia 2019 r. – 1 stycznia 2020 r. czasowej zmianie ulegnie organizacja ruchu w centrum Milanówka.

Herb Miasta Milanówka

Urząd Miasta Milanówka informuje, że od dnia 2 grudnia 2019 roku likwiduje linię autobusową „C".

Logo Warszawskiej Kolei Dojazdowej

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. uprzejmie informuje, że od dnia 15 grudnia 2019 (niedziela) będzie obowiązywać nowy roczny rozkład jazdy pociągów WKD (sezon 2019/2020), w ramach którego utrzymane zostanie bez zmian wprowadzone z dniem 1 października 2019 uruchomienie łącznie 14 obiegów taboru, wydawanych do ruchu w dni powszednie, w porze największych szczytów przewozowych.

Herb Miasta Milanówka

W dniu 1 listopada 2019 r.  - Wszystkich Świętych - autobusy komunikacji miejskiej kursować będą według poniższego rozkładu:

Zdjęcie w autobusie

Zmiany w trasach komunikacji miejskiej linii A i C. Zachęcamy do zapoznania się.

Logo Warszawskiej Kolei Dojazdowej

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. uprzejmie informuje, ii planowane jest przeprowadzenie gwarancyjnego usunięcia usterek w podziale na 2 etapy, z których kaidy zostanie zrealizowany w przerwie weekendowej, tj. sobota - niedziela: w dniach 28-29 września 2019 r. w torze nr 2 na szlaku Warszawa Śródmieście WKD - Komorów (etap 1) oraz w dniach 5-6 października 2019 r. w torze nr 1 na szlaku Komorów - Podkowa Leśna Główna i torze nr 1M na szlaku Podkowa Leśna Główna - Milanówek Grudów (etap 2).

Logo Warszawskiej Kolei Dojazdowej

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. uprzejmie informuje, że od dnia 1 października 2019 (wtorek) będzie obowiązywać nowy rozkład jazdy pociągów WKD, w ramach którego uruchomione zostaną dodatkowe kursy w porze największych szczytów przewozowych.

Logo Warszawskiej Kolei Dojazdowej

W związku z planowanymi pracami na linii WKD na odcinku Komorów - Podkowa Leśna Główna - Milanówek Grudów w dniach 5-6 października 2019 r., Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że planowane jest wprowadzenie autobusowej komunikacji zastępczej w tytułu ograniczeń w ruchu pociągów.

Logo Kolei Mazowieckich

Kolejna korekta rozkładu jazdy pociągów wchodzi w życie 9 czerwca.  Rozkład w takim kształcie będzie obowiązywał do dnia 31 sierpnia 2019 r., jednak na kilku liniach jeszcze przed końcem wakacji wystąpią dodatkowe zmiany.