Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Koncert poezji śpiewanej - grafika
Kultura i rozrywka

Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku wyłoniła 8 oddolnych projektów do dofinansowania w ramach realizowanego programu „Blisko”. Milanowscy Seniorzy także wzięli udział w konkursie i tym sposobem Ich pomysł na koncert będzie zrealizowany już 12 czerwca!

Dzień dziecka: Gra terenowa! - 3.06.2023 r. - grafika
Kultura i rozrywka

W tym roku podczas święta Dnia Dziecka na najmłodszych czeka Gra Terenowa, w której trzeba zdobyć „sprawności” i co za tym idzie nagrodę.

Weekend z Ossendowskim – Gotowi, by działać - grafika
Kultura i rozrywka

“Gotowi, by działać!” znowu w akcji! Kolejna inicjatywa mieszkańców Milanówka w ramach konkursu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Milanówku. Zapraszamy Was na Weekend z Ossendowskim.

Dlaczego stoicyzm? – Gotowi, by działać - grafika
Kultura i rozrywka

25 maja o godz. 18:00 rusza pierwsze spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Filozoficznego "Chaotyczni Myśliciele"! Jest to inicjatywa mieszkańców, wyłoniona w konkursie “Gotowi, by działać”.

Zgłoś się do współorganizacji Festiwalu Otwarte Ogrody! - grafika
Kultura i rozrywka

Jeszcze tylko parę dni zostało aby zgłosić się do współorganizacji Festiwalu Otwarte Ogrody! Do 22 maja należy dostarczyć kartę zgłoszeniową do Starego Kina bądź przesłać mailem!

Sotkanie z japońską poezją haiku, sztuką skrótu, chwilą zapisaną obrazami. - grafika
Kultura i rozrywkaUrząd Miasta

Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku w konkursie „Gotowi, by działać” w ramach programu Blisko Narodowe Centrum Kultury wyłoniła 8 projektów oddolnych mieszkańców Milanówka. Biblioteka milanowska, prelegenci z Polskie Stowarzyszenie Haiku, które jednocześnie objęło patronat nad wydarzeniem, oraz wnioskodawca projektu Agnieszka Herman, serdecznie zapraszają na spotkanie z japońską poezją haiku, sztuką skrótu, chwilą zapisaną obrazami. Opowiemy, jakimi zasadami rządzi się ten rodzaj pisania, skąd się wzięło haiku i czym jest teraz. Z racji tego, że cały utwór mieści się w 17 sylabach (5+7+5), w czasach smsów i twittera, jest to bardzo popularny rodzaj twórczości na całym świecie.

Noc Muzeów w Starym Kinie - grafika
Kultura i rozrywka

Spędźcie niezapomnianą noc (a konkretniej wieczór) w Starym Kinie w Milanówku! Nasza tętniąca życiem kulturalna przestrzeń zamieni się tym razem w tajemniczą sale muzealną, która czeka na Wasze odkrycie. Będziecie mieli okazję podziwiać wyjątkowe dzieła jednego z najwybitniejszych polskich rzeźbiarzy, Jana Szczepkowskiego.

Majowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki - grafika
Urząd MiastaKultura i rozrywka

ILE KOSZTUJE ŻONA? to tytuł książki, którą będziemy omawiać na najbliższym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki - we wtorek, 30 MAJA 2023, godzina 18.00. Sam tytuł sugerowałby, że tematyka książki będzie dość frywolna, o zabawnym charakterze. Nic bardziej mylnego😉

Tydzień Bibliotek w Milanówku (8-15 maja) - grafika
Kultura i rozrywka

W dniach od 8 do 15 maja przypada wielkie święto – Tydzień Bibliotek! Tegoroczne hasło brzmi “MOJA TWOJA NASZA – BIBLIOTEKA!"

232. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja - grafika
Kultura i rozrywka

Serdecznie zapraszamy w środę 3 maja na obchody 232. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.