Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Zebraliśmy rekordową kwotę dla WOŚP: 144 625,82 zł - grafika
Kultura i rozrywka

Jak informuje Hufiec ZHP Milanówek podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w milanowskim sztabie udało się zebrać kolejną rekordową kwotę: 144 625,82 złotych!

Perły Mazowsza 2022 - trwa głosowanie! - grafika
Kultura i rozrywka

Drodzy Mieszkańcy, 2 lutego ruszył II etap konkursu Perły Mazowsza. Głosowanie potrwa do dnia 16 marca 2023 r. do godz. 12:00.

Muminkowe ferie zimowe w bibliotece.  - grafika
Urząd MiastaKultura i rozrywka

  Biblioteka milanowska serdecznie zaprasza dzieci w wieku 7-10 lat, na spędzenie ferii z rodziną Muminków. Czekać na Was będzie mnóstwo zabaw i twórczych zajęć, gry zręcznościowe oraz muminkowe planszówki.  

Styczniowe spotkanie DKK - grafika
Kultura i rozrywka

Nasze pierwsze tegoroczne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki rozpoczniemy książką z gatunku literatury pięknej "SEKRETNE ŻYCIE PSZCZÓŁ", autorstwa Sue Monk Kidd.

Trwa III edycja Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP - grafika
Kultura i rozrywka

12 stycznia rozpoczął się nabór do III odsłony Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. Tematem przewodnim tej edycji są "Polskie zwyczaje żniwne i dożynkowe".

Ogólnopolski Konkurs Poetycki
Kultura i rozrywka

  Powszechnie wiadomo, że wielu z nas z pasją pisze wiersze, skrzętnie ukrywając je przed światem. Większość tej twórczości leży głęboko schowana w szufladach biurek, zapisana w pamiętnikach czy w notesach. A może wśród nich znajduje się ten jeden jedyny utwór, którym zachwyci się cały świat?! Kto wie?!

ZAZULA w Milanówku - 21.01.2023 r.  - grafika
Kultura i rozrywka

Zapraszamy już 21 stycznia na koncert zespołu Zazula. To koncert skierowany do miłośników muzyki ludowej, “śpiewu białego”, ale także doskonały prezent z okazji Dni Babci i Dziadka.

Biblioteka nieczynna - 18 stycznia 2023 r. - grafika
Kultura i rozrywka

Szanowni Czytelnicy, informujemy, że 18 stycznia Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku będzie nieczynna.

Koncert chóru polonijnego Kraj Rodzinny - grafika
Kultura i rozrywka

Serdecznie zapraszamy 14 stycznia 2023 roku na koncert pieśni chóralnych w wykonaniu polonijnego chóru Kraj Rodzinny.

Orszak Trzech Króli - 6 stycznia 2023 r.  - grafika
Kultura i rozrywka

Parafia św. Jadwigi Śląskiej w Milanówku z wielką radością pragnie zaprosić wszystkich parafian oraz sympatyków parafii na coroczne największe jasełka wystawiane na ulicach miast Polski i świata. Orszak Trzech Króli - bo o nim mowa - odbędzie się już za tydzień 6 stycznia.