Warsztaty Fotografii Muzycznej - plakat

Zachęcamy do wzięcia udziału w Warsztatach Fotografii Muzycznej, dedykowanych młodzieży i dorosłym!

Podczas tych zajęć: nauczycie się ogólnych zasad fotografowania eventów muzycznych, dowiecie się co jest najważniejsze w fotografii muzycznej, a także nauczycie się jej obróbki!

W ramach warsztatów weźmiecie udział w organizowanych w naszym mieście wydarzeniach muzycznych, w czasie których będziecie ćwiczyli zdobytą wcześniej wiedzę, a następnie będziecie mieli szansę pomóc przy przygotowaniu fotografii wystawowych. Co więcej, Wasze najlepsze zdjęcia zostaną zaprezentowane na wystawie w ramach „Galerii na kładce”!

Wykonane przez Was fotografie, przygotowane na ekspozycję przechodzą na własność Urzędu Miasta Milanówek i w przyszłości będą tworzyły kolekcję fotografii z ważnych wydarzeń kulturalnych naszego miasta!

Warsztaty Fotografii Muzycznej prowadzone będą przez zdobywcę nagrody „Diamond Awards” - Jana Bebela i są organizowane pod oficjalnym patronatem Burmistrza Piotra Remiszewskiego!

Zapraszamy!

 


Warsztaty odbędą się w październiku i listopadzie.


Informacje i zapisy: Jan Bebel, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 507 806 144.

Uwaga, ilość miejsc ograniczona!


 Partnerem wydarzenia jest ZAIKS.


 

 

Warsztaty Fotografi Muzycznej - Jan Bebel wizytówka

Udostępnij na: