Rekordowa kwota 29. WOŚP w Milanówku

Jak informuje Hufiec ZHP Milanówek podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w milanowskim sztabie udało się zebrać kolejną rekordową kwotę: 129 505,49 złotych!

Brakuje nam słów, aby opisać radość jaka nas przepełnia mogąc ogłosić tak dobra nowinę! Rok w rok, Milanowianie udowadniają jak wielkie mają serca i że nie mają sobie równych w czynieniu dobra! Pomimo trudnych czasów i nikłych perspektyw udało się nam pobić zeszłoroczny rekord, a to wszystko dzięki Wam!

Dlatego z całego serca wszystkim, którzy sprawili, że było to możliwe: Dziękujemy wolontariuszom którzy pomimo mrozu dzielnie i bezpiecznie zbierali do puszek; sponsorom i darczyńcom za ich bezinteresowna pomoc; artystom i pasjonatom którzy swoje pasje przelali na sukces zbiorki, organizatorom którzy na długo przed finałem formowali po nocach każdy jego element, wszystkim którzy w trakcie przed i po finale pomagali przy jego organizacji zarówno fizycznie, jak i zdalnie.

I wreszcie dziękujemy wszystkim, którzy choć złotówką wsparli naszą akcje - jesteśmy niezmiernie wdzięczni, a jeszcze bardziej ci, którym z tych pieniędzy zostanie udzielona pomoc medyczna.

A na koniec krótka zapowiedź - biorąc pod uwagę przebieg finałów z ostatnich lat możemy być pewni, że za rok znów spróbujemy pobić rekord

Siema!

źródło: Hufiec ZHP Milanówek/Facebook

 

Udostępnij na: