logo Milanowskiego Centrum Kultury

Milanowskie Centrum Kultury zaprasza na Koncert live zespołu Free Accordions, który odbędzie się na żywo już w tę niedzielę (17 kwietnia) o godz. 18 na kanale MCK na YouTube.

Free Accordions - trio akordeonowe powstało w 2010 roku w Warszawie. Tworzą je: Piotr Tomala, Martyna Chojnacka oraz Paweł Ściebior.

Trio prezentuje ogromne możliwości barwowe i techniczne akordeonu. Jego nieobliczalne i piękne brzmienie oraz repertuar wykonywany przez zespół zapewniają niespotykany, trzymający w napięciu klimat koncertu. Free Accordions wykonuje współczesną muzykę akordeonową opartą na oryginalnie napisanych na ten skład utworach (które niejednokrotnie prawykonywali) oraz na aranżacjach znanych dzieł. Od początku swojej działalności artyści wykonali blisko 200 koncertów w Polsce i za granicą. Występowali na prestiżowych festiwalach muzycznych, m.in.: Warszawa Singera 2010 i 2012, Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Giżycku 2010 i 2012, XL Warszawska Jesieni Poezji 2011;, “Królewskie Arkady Sztuki 2012”, Octobre Musical de Carthage 2012 w Kartaginie – Tunezja, Konzert am Bachdenkmal 2016 Lipsk / Niemcy, recital w Auli Konserwatorium Muzycznego 2017 Cottbus / Niemcy.

Wystąpią dla Was już 17 kwietnia o godz. 18.00 na żywo na kanale MCK w serwisie YouTube.

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku i bądźcie na bieżąco! 


A oto przedsmak tego co nas czeka!

Udostępnij na: