Logo Milanowskiego Centrum Kultury

Szanowni Państwo, przed nami kolejna odsłona Festiwalu Otwarte Ogrody! Tegoroczne FOO odbędzie się w dniach od 3 do 5 czerwca i będzie to już XVII edycja!

Festiwal Otwarte Ogrody jest jednym z ważniejszych projektów, który koordynuje Milanowskie Centrum Kultury. Odbywa się cyklicznie, raz w roku. Wydarzenie tworzone jest we współpracy z mieszkańcami, w tym z artystami, oraz milanowskimi organizacjami, placówkami kulturalnymi i edukacyjnymi.

"Ogrody” są miejscem spotkań wszystkich pokoleń mieszkańców, dając możliwość interesującego spędzenia czasu, poznania ciekawych ludzi i ich twórczości. Zapraszamy malarzy, rzeźbiarzy, muzyków, pisarzy oraz wszystkich, którzy chcą się podzielić swoimi zainteresowaniami i pasjami, do otwarcia swojego ogrodu i prezentacji lub udostępnienia ogrodu innym artystom czy twórcom.

Jak zgłosić swój udział w Festiwalu Otwarte Ogrody?

Wystarczy zapoznać się z regulaminem i przynieść wypełniony formularz zgłoszeniowy do sekretariatu MCK przy ul. Kościelnej 3 lub przesłać mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.!

Zgłoszenia przyjmowane są do 16 maja 2022 roku.


Pliki do pobrania:

pdfKarta zgłoszeniowa (PDF)56.4 KB

pdfRegulamin (PDF)171.59 KB


Zgłoś swój ogród - plakat 

Udostępnij na: