Logo FOO

Masz pomysł? Chcesz włączyć się w organizację Festiwalu? Przyjdź 7 maja o 12.00 na spotkanie organizacyjne do Starego Kina!

XVIII edycja Festiwalu Otwarte Ogrody odbędzie się 16-18 czerwca 2023 r. Zapraszamy mieszkańców do zrealizowania wydarzeń w swoich ogrodach, lub przestrzeniach zielonych naszego miasta. Zależy nam, aby tegoroczny Festiwal był oparty wyłącznie na pomysłach i inicjatywach milanowian w ich ogrodach. Pomożemy zrealizować te pomysły, wesprzemy technicznie i dofinansujemy. Każdy organizator może uzyskać dofinansowanie na swój projekt do kwoty 3 tys. złotych. 

Zachęcamy Państwa do udziału i współorganizacji Festiwalu Otwarte Ogrody 2023. Chcielibyśmy razem z Państwem podkreślić ważne dla Milanówka wydarzenie, wrócić do jego pierwotnych założeń, pokazać jego wyjątkowość. Pamiętajmy, ze Festiwal to doskonała okazja do lepszego poznania historii i korzeni naszego miasta, pogłębienia sąsiedzkiej integracji, dobrej zabawy dla całych rodzin. To również okazja aby milanowscy twórcy, artyście mogli przedstawić swoją twórczość. Zależy nam na projektach kulturotwórczych.

Podczas spotkania organizacyjnego omówimy szczegóły, porozmawiamy o Państwa pomysłach, odpowiemy na nurtujące pytania dotyczące organizacji wydarzenia.

Termin składania kart zgłoszeniowych upłynie 22 maja.

Formularz należy złożyć w Starym Kinie filii MCK przy ul. Piłsudskiego 33 w Milanówku lub drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Informacje o wydarzeniu można uzyskać pod numerem tel. 22 758 32 34 .


Zobacz również


 Spotkanie organizacyjne w sprawie XVIII edycji FOO

Udostępnij na: