logo mbp

Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku serdecznie zaprasza na niesamowite spotkanie autorskie, które odbędzie się podczas Festiwalu Otwarte Ogrody.

Gościem tegorocznego Festiwalu będzie znakomita pisarka i scenarzystka Katarzyna Gacek - autorka. Będziemy rozmawiać z autorką o jej powieściach kryminalnych, w szczególności o najnowszej książce pt. „Gra pozorów”, scenariuszach filmowych, ekranizacji jej książki pt. „W jak morderstwo” a także książek dla młodzieży.

Z ciekawostek, najnowsza seria autorki, "Agencja Detektywistyczna Czajka" umiejscowiona jest w Milanówku, więc dreszczyk emocji zapewniony.

Rezerwujcie sobie czas 17 czerwca 2023 r. o godz. 16.00. Spotkanie odbędzie się w pięknych okolicznościach przyrody w Ogrodzie Willi Borówka, w Milanówku, ul. Królowej Jadwigi 5.

Koniecznie do zapamiętania nr 15 naszego ogrodu na mapie programu kulturalnych wydarzeń.

O Autorce: Katarzyna Gacek – pisarka i scenarzystka, z wykształcenia psycholożka. Mistrzyni cosy crime.

Ukończyła kurs detektywistyczny, pracowała w agencji, mieszka w małym miasteczku pod Warszawą. Jej powieść W jak morderstwo została zekranizowana (do obejrzenia na Netfliksie).

Autorka serii o Agencji Detektywistycznej Czajka. Dotychczas ukazały się dwie jej części: Pies ogrodnika (2022, nominacja do Nagrody Wielkiego Kalibru) oraz Gra pozorów (2023) - Wydawnictwo Znak


 Spotkanie autorskie z Katarzyną Gacek

Udostępnij na: