Herb Rady Miasta MilanówkaPrzewodniczący Komisji Edukacji Rady Miasta Milanówka uprzejmie zaprasza na posiedzenie Komisji Edukacji, które odbędzie się w dniu 18 czerwca 2020 r. (czwartek) o godz. 16:00 w trybie on-line na kanale YouTube Milanówek Miasto-Ogród.

Zachęcamy do zgłaszania swojego akcesu uczestnictwa w posiedzeniu na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z uwagi na sprawne podłączenie się do posiedzenia Komisji, uprzejmie prosimy o zainstalowanie programu ZOOM na swoim urządzeniu mobilnym. Zgłoszenia do zdalnego udziału przyjmowane będą do godziny 12:00 w dniu 18 czerwca 2020 rok (15 minut przed posiedzeniem zostanie wysłany na Państwa email kod do spotkania).

Porządek obrad:

  1. Przyjęcie porządku obrad.
  2. Omówienie tematu:
    1. dotychczas podjętych przez UMM działań w sprawie I etapu rozbudowy szkoły oraz przedstawienie terminarza planowanych działań;
    2. podjętych przez UMM dotyczących działań II etapu rozbudowy, w szczególności realizacji uchwały nr 188/XXI/20 RMM z dnia 2 marca 2020 r. w sprawie: przystąpienia do sporządzania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej przy ul. Literackiej w Milanówku wraz z zaplanowanym harmonogramem działań w powyższej spawie.

Przewodniczący Komisji Edukacji
Kamil Bialik

Udostępnij na: