Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Zdjęcie grupowe zawodników
Sport

W dniu 12 stycznia 2019 na hali sportowej przy ulicy Żabie Oczko odbyły się mistrzostwa szkół podstawowych w futsalu.

Zdjęcie grupowe z seminarium
Sport

W dniach 27-28 pażdziernika br. Mazowieckie Stowarzyszenie Sportowe miało zaszczyt gościć Sensei Alexandra Chichvarina 6 dan, który przyjął zaproszenie i przyjechał do naszego dojo w Milanówku.

Plakat informujący o sekcjach sportowych
Sport

Dział sportu Milanowskiego Centrum Kultury zaprasza na rekreacyjne sekcje sportowe.

Zdjęcie przedstawiające nagrody w VI Nocy STO-nogi Milanówek
Sport

Jest coś magicznego w parku w Stawisku, co powoduje, że nocny jesienny bieg przyciąga jak magnes.

Plakat informujący o turnieju brydżowym
SportKalendarz wydarzeń

Serdecznie zapraszamy 24 listopada br. o godz. 16:00 na Turniej Brydżowy XVII Memoriał Andrzeja Wróblewskiego, który odbędzie się w Świetlicy Osiedla Jedwabnik przy ul. Brzozowej 7.

Logo VI Nocy STO-nogi Milanówek
SportKalendarz wydarzeń

Już po raz szósty mamy przyjemność zaprosić Państwa na imprezę sportową będąca symbolicznym zakończeniem sezonu biegowego. Noc STO-nogi Milanówek to unikatowe zawody na dystansie otwartym.

Zdjęcie grupowe
NiesklasyfikowaneSport

Dnia 20 października 2018 w Miejskiej Hali Sportowej nr 2 w Milanówku odbyła się I edycja turnieju "Milanowska Szabla" pod patronatem honorowym Burmistrza Gminy Milanówek. Organizatorem turnieju był Grodziski Klub Szermierczy (który prowadzi sekcję szermierczą na terenie miasta Milanówek) oraz Gmina Milanówek wraz z Milanowskim Centrum Kultury reprezentowane przez p. Włodzimierza Filipiaka. W zawodach wzięło udział 57 zawodników i zawodniczek w trzech kategoriach wiekowych –Dzieci, Młodzików...

Plakat promujący wydarzenie "Milanowska Szabla 2018"
Sport

Serdecznie zapraszamy na turniej szermierczy w szabli dziewcząt i chłopców pod patronatem Burmistrza Miasta Milanówka "Milanowkska Szabla 2018".

Zdjęcie reprezentacji
Sport

13 października w Błoniu jak co roku został zorganizowany turniej piłki nożnej Mazovia. Najlepszą drużyną okazała się reprezentacja gminy Milanówek. Nasza reprezentacja obroniła tytuł mistrzowski z zeszłego roku. Drugie miejsce zajęła reprezentacja gminy podkowa Leśna a trzecie drużyna z gminy Błonie. 

Zdjęcie przedstawiające zawodniczki
Sport

W dniach 22-23 września odbywały się Mistrzostwa Polski U16 w lekkiej atletyce.