Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Dziewczyny z SP2 na medal - trzecie miejsce w województwie! - grafika
SportEdukacja

Wspaniałe osiągniecie dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych.  

Zakończenie sezonu rowerowego STR Milanówek - grafika
Sport

9 października zakończyliśmy sezon rowerowy 2021. Ostatnie dwa lata były dość trudne w realizacji naszych pomysłów rowerowych, ale nie staliśmy w miejscu!

Zostań szermierzem! - grafika
Sport

Grodziski Klub Szermierczy zaprasza dziewczynki i chłopcy z Milanówka, z roczników 2009–2014 na treningi do Zespołu Szkół nr 1 (przy ul. Piasta 14 w Milanówku)!

Wycieczka rowerowa do Muzeum Marszałka Piłsudskiego - grafika
SportKalendarz wydarzeń

Sekcja Turystyki Rowerowej przy Milanowskim Centrum Kultury zaprasza na niedzielną (26 września) wycieczkę rowerową do Sulejówka, do Muzeum Marszałka Piłsudskiego.

Otwarte Mistrzostwa Milanówka i powiatu grodziskiego w tenisie ziemnym - grafika
Sport

W dniach 4-12 września 2021 r. na kortach Milanowskiego Centrum Kultury odbyły się Otwarte Mistrzostwa Milanówka i Powiatu Grodziskiego w tenisie ziemnym.

Zajęcia z wrotkarstwa terenowego dla PTO - grafika
Sport

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach z wrotkarstwa terenowego dla mieszkańców obszaru PTO (Milanówek, Podkowa Leśna, Brwinów).

Wycieczka rowerowa do Skierniewic na Piknik historyczny - grafika
SportKalendarz wydarzeń

Sekcja Rowerowa przy Milanowskim Centrum Kultury zaprasza na niedzielną (15 sierpnia) wycieczkę rowerową do Skierniewic na Piknik historyczny. W programie m.in. parada wojskowa, grochówka wojskowa i wystawy wojenne.

Sukces scrabblisty z Milanowskiego Klubu Matriks! - grafika
Sport

W miniony weekend - 24 i 25 lipca - odbyły się XXV Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble.

Wycieczka rowerowa do Osady Wodnej w Grzegorzewicach - grafika
Sport

Sekcja Turystyki Rowerowej przy Milanowskim Centrum Kultury zaprasza na wycieczkę rowerową w niedzielę (1 sierpnia 2021) do Osady Wodnej w Grzegorzewicach.

I Milanowski Turniej Szachowy - grafika
Kalendarz wydarzeńSport

W te wakacje młodzi szachiści mają szansę zmierzyć się na plenerowej szachownicy gigant! To prawdziwe wyzwanie dla kochających szachy, no i przy okazji świetna zabawa.