Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
II Halowy Turniej Trójmiasta Ogrodów w tenisie ziemnym - grafika
Sport

W dniach 13-14.03.21 na kortach SNTC Tennis Club w Brwinowie w ramach współpracy sportowej miast został zorganizowany II Halowy Turniej Trójmiasta Ogrodów w tenisie ziemnym gra podwójna.

Historyczne wyniki łyżwiarzy z UKS ,,3” Milanówek - grafika
Sport

Uczniowski Klub Sportowy „3” z Milanówka prezentuje mistrzowską formę swoich zawodników, pozostawiając rywali daleko w tyle. Wielu spośród młodych sportowców może stać się przyszłością tej dyscypliny sportu, czego najlepszym potwierdzeniem są osiągane przez nich rezultaty.

Milanowscy lekkoatleci na podium!  - grafika
Sport

Arena Toruń jest najlepszą w Polsce halą lekkoatletyczną. Już za dwa tygodnie będzie gościła Mistrzostwa Polski, a w marcu Mistrzostwa Europy. Dlatego nawet zawody dla dzieci i młodzieży są tu bardzo silnie obsadzone.

VIII Mikołajkowy konkurs skoku wzwyż - grafika
Sport

24 stycznia odbył się już VIII Mikołajkowy konkurs skoku wzwyż. Styczniowy termin jest dość nietypowy, ale spowodowany jest pandemią i remontem hali przy Szkole Podstawowej nr 1.

Warsztaty tenisowe z Mistrzynią - grafika
Urząd MiastaSport

W dniach 19-20 grudnia 2020 r. na kortach klubu LAVO w Piasecznie sztab szkoleniowy Igi Świątek zorganizował warsztaty tenisowe dla najlepszych młodzików i ich trenerów w Polsce.

Zakończenie sezonu rowerowego 2020! - grafika
Sport

Krótki i dziwny to był sezon, rozpoczął się w połowie czerwca (a nie jak zwykle pod koniec marca), a i zakończenie dość wcześnie nastąpiło - 3 października. No cóż w czasach epidemii, w tak krótkim czasie zdążyliśmy zorganizować 15 rowerowych wycieczek.

Mały Wimbledon w Milanówku - grafika
Sport

W dniach 5-13 września na kortach MCK w Milanówku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Milanówka i Powiatu Grodziskiego w tenisie ziemnym. W mistrzostwach wzięło udział 55 zawodników. Turniej odbył się w kategoriach singiel-open i singiel 50+ oraz w grze pojedynczej. W trakcie całego turnieju zostało rozegranych 57 interesujących i stojących na wysokim poziomie meczów.

Wycieczkę rowerowa do Czerska  - grafika
SportKalendarz wydarzeń

Sekcja Turystyki Rowerowej przy Milanowskim Centrum Kultury zaprasza na wycieczkę rowerową 20 września 2020 r. Wybieramy się do Czerska na zamek, gdzie odbędzie się impreza plenerowa "Nadwiślańskie Urzecze".

Trwają nabory do sekcji sportowych!   - grafika
Sport

Zapraszamy do wzięcia udziału w naborach do milanowskich sekcji sportowych - sekcja lekkoatletyczna, grupa szermiercza i drużyny piłkarskie czekają właśnie na Ciebie!

Otwarte Mistrzostwa Milanówka i Powiatu Grodziskiego w tenisie ziemnym - grafika
SportKalendarz wydarzeń

Dział Sportu Milanowskiego Centrum Kultury zaprasza na Otwarte Mistrzostwa Milanówka i Powiatu Grodziskiego w tenisie ziemnym.