W dniach 18-19 stycznia 2020 r. dział sportu Milanowskiego Centrum Kultury wraz z klubem tenisowym SNTC z Brwinowa w ramach współpracy sportowej miast zorganizowali I Halowe Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta Ogrodów w tenisie ziemnym w grze deblowej.

Mecze rozgrywane były na kortach SNTC w Brwinowie. W turnieju wzięli udział zawodnicy z Milanówka, Brwinowa, Podkowy Leśnej, Warszawy, Komorowa, Żyrardowa, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Ożarowa, Piastowa, a także z Żółwina i Wojcieszyna.

Pomysłodawcą jak i sędzią naczelnym turnieju był kierownik ds. sportu MCK Włodzimierz Filipiak. Poziom zawodów był bardzo wysoki a mecze finałowe miały bardzo wyrównany poziom.

W meczu finałowym para Piotr Godlewski (Piastów) - Maciej Kalisz (Żółwin) pokonali parę Michał Deptuła (Pruszków) – Jan Radzinkiewicz (Warszawa) 6/3, 5/7 i 10/7. Trzecie miejsce zajęły pary Paweł Bujak (Grodzisk Mazowiecki) – Adam Konarski (Wojcieszyn) i Łukasz Pecht (Piastów) – Leszek Wrzesień (Warszawa).

Wspaniałe puchary i nagrody wręczyli Prezes klubu SNTC Tenis Club Krzysztof Poręcki i kierownik ds. sportu MCK Włodzimierz Filipiak.

Zdjęcie zawodników Mistrzostw

Udostępnij na: