Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Logo Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Urząd Miasta

W związku z otrzymanym dofinansowaniem na opracowanie strategii elektromobilności dla miasta Milanówka oraz trwającymi pracami nad przygotowaniem dokumentu zachęcamy Państwa do wypełnienia ankiety mającej na celu zidentyfikowanie potrzeb, oczekiwań i problemów związanych z transportem na terenie gminy.

Logo Budżetu Obywatelskiego 2020
Urząd Miasta

W przyszłym roku zrealizujemy aż 7 projektów!

Głosujemy w Budżecie Obywatelskim 2020
Urząd Miasta

Już teraz możecie głosować na wybrany projekt Budżetu Obywatelskiego.

Herb Miasta Milanówka
Urząd Miasta

Uprzejmie informujemy, że w dniu 2 listopada 2019 r. Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przy ul. Turczynek będzie nieczynny.

Logo Budżetu Obywatelskiego 2020
Urząd Miasta

Od jutra tj. od 31 października br. startujemy z głosowaniem w Budżecie Obywatelskim 2020!

Herb Miasta Milanówka
KomunikacjaUrząd Miasta

W dniu 1 listopada 2019 r.  - Wszystkich Świętych - autobusy komunikacji miejskiej kursować będą według poniższego rozkładu:

Logo Budżetu Obywatelskiego 2020
Urząd Miasta

Po weryfikacji wszystkich zgłoszonych formularzy, poniżej przedstawiamy listę wraz z kolejnością wylosowanych projektów poddanych głosowaniu, które rozpocznie się 31 października 2019 r.

Logo Progarmu Dofinansowania Mikroinstalacji Fotowoltaicznych
Urząd Miasta

Mieszkańcy Milanówka mogą ubiegać się o dotację na zakup i montaż mikroinstalacji fotowoltaicznych w ramach rządowego programu “Mój Prąd”. Budżet programu wynosi 1 mld zł.

Herb Miasta Milanówka
Urząd Miasta

Burmistrz Miasta Milanówka przedstawia do konsultacji projekt uchwały Rady Miasta Milanówka w sprawie: Programu współpracy Miasta Milanówka z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art.3 ust.3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na rok 2020.

Logo Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego
Urząd Miasta

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w spotkaniach informacyjnych, dotyczących aktualnie najważniejszych kwestii w zakresie współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi.