Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Symbol recyklingu
Urząd Miasta

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramami odbioru odpadów wraz zasadami gospodarki odpadami dla każdego rejonu na okres od kwietnia do czerwca 2019 roku oraz wykaz z podziałem Milanówka na rejony odbioru odpadów.

Godło Polski
Urząd Miasta

Wojewoda Mazowiecki zarządził przeprowadzanie ponownego ustalenia wyników głosowania w okręgu wyborczym nr 7, które odbędzie się 23 marca br. Tym samym Zarządzeniem wygasił również mandat Radnej Kingi Niedźwieckiej-Reszczyk, wybranej z listy nr 24 KWW Projekt Milanówek.

Herb Miasta Milanówka
Ochrona środowiskaUrząd Miasta

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety, która pomoże nam w zdiagnozowaniu głównych źródeł emisji i poprawie efektywności energetycznej obiektów na obszarze Gminy. Warto zaangażować się w tak ważne przedsięwzięcie, jakim jest aktualizowany dokument Planu Gospodarki Niskoemisyjnej.

Urząd Miasta

Wyrazy głębokiego współczucia oraz słowa wsparcia i otuchy dla Pani Marii Sobczak – przewodniczącej Rady Miasta VI kadencji z powodu śmierci Mamy składają:

Herb Miasta Milanówka
Urząd Miasta

W ostatnim czasie informowaliśmy Państwa o problemach jakie nastąpiły w gospodarce odpadami i pomimo upływu czasu sytuacja się nie zmieniła, więc przyjdzie nam zapłacić za lata zaniedbań, chaotycznej polityki i braku nadzoru nad rynkiem odpadowym w Polsce.

Plakat informujący o debacie
Urząd Miasta

18 marca 2019 r. o godz. 12:00 w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Spacerowej 4 odbędzie się debata.

Urząd Miasta

Gmina Milanówek otrzymała promesę z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w wysokości 1 560 000 zł na utworzenie żłobka. 

Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"
Urząd Miasta

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Logo BOŚ Fundacja
Urząd Miasta

Zapraszamy w imieniu organizatorów do udziału w V jubileuszowej edycji konkursu grantowego "Zielona Ławeczka"!

Zdjęcie zarządu
Urząd Miasta

Mija właśnie 100 dni od zaprzysiężenia nowych władz miasta Milanówka. Te sto dni to ciężka praca na rzecz mieszkańców, zwieńczona wieloma sukcesami, w tym otrzymaniem w ostatnich dniach prawie 1,6 mln na uruchomienie publicznego żłobka. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem tych pierwszych 100 dni.