Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Herb Miasta Milanówka
Urząd Miasta

Informujemy, że w związku z dniem wolnym przypadającym w dniu 12 listopada (poniedziałek), nastąpi zmiana terminu odbioru odpadów w rejonie 10.

Herb Miasta Milanówka
Urząd Miasta

Informujemy, że w dniu jutrzejszym  08.11.2018r. (czwartek) od godziny 6.30 do 7.30 będą wykonywane prace porządkowe (czyszczenie jezdni wraz z miejscami postojowymi) w ulicy Warszawskiej.

Infografika informująca o Wyborach Samorządowych 2018
Urząd Miasta

Poniżej przedstawiamy wyniki II tury wyborów Burmistrza Miasta Milanówka 2018.

Infografika informująca o Wyborach Samorządowych 2018
Urząd Miasta

Osoby starsze i schorowane, które chciałyby wziąć udział w II turze wyborów samorządowych, a dotarcie do lokalu wyborczego jest dla nich sporym utrudnieniem, mogą liczyć na pomoc Straży Miejskiej.

Logo DEMO-EC Interreg Europe
Urząd Miasta

Zachęcamy do wypełnienia ankiety mającej na celu zebranie informacji służących poprawieniu mobilności miejskiej w Milanówku i wyrażenia swojej opinii w sprawie poprawy: bezpieczeństwa ruchu rowerowego, infrastruktury rowerowej, warunków mobilności w obrębie miasta, proekologicznych zachowań mieszkańców. Jeśli chcą Państwo wykorzystać darmowe 10 minut jazdy skuterem i 3 godziny jazdy rowerem wystarczy opcjonalnie w ankiecie podać swój adres e-mail zarejestrowany w...

Folder "Milanówek - projektowanie krajobrazu miasta ogrodu"
Urząd Miasta

Gmina Milanówek nawiązała współpracę z Wydziałem Architektury i Krajobrazu z SGGW i zorganizowała dla studentów dwie edycje konkursu koncepcyjnego na zaprojektowanie wybranych terenów w Milanówku.

Herb Miasta Milanówka
Urząd Miasta

Szanowni Państwo, w dniu 24 października 2018 r. w Sądzie Rejonowym w Grodzisku Mazowieckim zostało ogłoszone postanowienie kończące sprawę z wniosku ZWiK Sp. z o.o. w Grodzisku Mazowieckim z udziałem Gminy Milanówek i Skarbu Państwa o zasiedzenie. Postępowanie dotyczyło nieruchomości przy ul. Łąkowej, dz. ew. nr 50/1 i 50/2 obr. 06-18.

Herb Miasta Milanówka
Urząd Miasta

Szanowni Rodzice, Mieszkańcy w związku z licznymi pytaniami rodziców, którzy obawiają się o bezpieczeństwo swoich dzieci, informuję, że już w dniu wczorajszym podjęłam działania mające na celu weryfikację informacji, która obiegła nasze miasto.

Obrazek przedstawiający monitoring
Urząd Miasta

24 października ok. godz. 11:50 dyżurny Policji przekazał Straży Miejskiej informację o starszym mężczyźnie, który miał się samowolnie oddalić z ośrodka opieki w Milanówku.

Infografika informująca o Wyborach Samorządowych 2018
Urząd Miasta

W zakładce Wybory Samorządowe 2018 dostępne są już wyniki wyborów. Zachęcamy do zapoznania się.