Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Utrudnienia w kontakcie tefefonicznym z Urzędem Miasta - grafika
Urząd Miasta

W związku z prowadzonymi pracami serwisowymi w dniu 20 maja 2022 r., od godz. 10.30 mogą wystąpić trudności w kontakcie telefonicznym z Urzędem Miasta.

Odbierz bezpłatną
Urząd Miasta

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych po odbiór bezpłatnych sadzonek drzew: olchy i modrzewia. 

60 tys. zł na restrukturyzację małego gospodarstwa – ruszył nabór wniosków - grafika
Urząd Miasta

Oddziały regionalne ARiMR rozpoczęły przyjmowanie wniosków o wsparcie na restrukturyzację małych gospodarstw. O uzyskanie 60 tys. zł bezzwrotnej premii finansowanej z budżetu PROW 2014 – 2020 można starać się od 16 maja do 14 lipca 2022 r.

Pamiętaj o złożeniu deklaracji do CEEB! - grafika
Urząd Miasta

Szanowni Mieszkańcy, od 1 lipca 2021 roku każdy właściciel i zarządca budynku ma obowiązek złożyć deklarację dotyczącą źródeł ciepła i źródeł spalania paliw do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB), która ma na celu zebranie wszystkich danych dotyczących źródeł ciepła i spalania paliw w budynkach mieszkalnych i niemieszkalnych.

Masz las? Wkrótce będziesz mógł starać się o pieniądze na przeprowadzenie w nim inwestycji - grafika
Urząd Miasta

Od 20 czerwca do 29 lipca 2022 r. biura powiatowe ARiMR będą przyjmować wnioski o przyznanie pomocy na inwestycje zwiększające odporność ekosystemów leśnych i ich wartość dla środowiska. W tym naborze po raz pierwszy można będzie je składać również poprzez aplikację eWniosekPlus.

Nowy wzór wniosku oraz załącznika o świadczenie za zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy - grafika
Urząd MiastaPrzypięte

Świadczenie za zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia uchodźcom wypłacane jest na podstawie przepisów ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy. Ustawa gwarantuje wypłatę 40 zł na osobę za każdy dzień zakwaterowania wraz z wyżywieniem.

Restrukturyzacja małych gospodarstw: niebawem start naboru - grafika
Urząd Miasta

Od 16 maja 2022 r. będzie można ubiegać się o 60 tys. zł bezzwrotnej premii na restrukturyzację małych gospodarstw. Dziesiąty już nabór wniosków o tę formę wsparcia z budżetu PROW potrwa do 14 lipca 2022 r.

Tydzień Bibliotek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Milanówku - grafika
Urząd MiastaKultura i rozrywka

  Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do uczestnictwa w atrakcyjnych wydarzeniach, w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek.

Dyżur Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - grafika
Urząd Miasta

Uprzejmie informuję, że pierwszy w tym miesiącu dyżur Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych odbędzie sie 10.05 (wtorek), w godz. 16.00 -18.00.

Złóż deklarację o źródłach ogrzewania budynków! - do 30.06.2022 r. - grafika
Urząd Miasta

Centralna Baza Emisyjności Budynków (CEEB) to ewidencja, w której znajdą się kompleksowe informacje, dotyczące źródeł ogrzewania budynków. Celem jej stworzenia jest poprawa jakości powietrzawalka ze smogiem i pomoc w wymianie tzw.: "kopciuchów".