Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Zdjęcie Burmistrza Miasta Milanówka
Urząd Miasta

Szanowni Mieszkańcy Milanówka, niedługo miną dwa miesiące od chwili objęcia przeze mnie urzędu Burmistrza Miasta Milanówka. W tym czasie intensywnie zapoznawałem się ze strukturą działania urzędu by skutecznie móc wprowadzić zmiany poprawiające jego funkcjonowanie. Dokonałem wielu analiz dokumentów. Przeprowadziłem kilkaset rozmów z mieszkańcami. Aby realizować swoje obietnice wyborcze, w tym w szczególności wypracować – przy Państwa wsparciu – długofalową koncepcję rozwoju Naszego Miasta,...

Infografika - brak zasięgu
Urząd Miasta

Urząd Komunikacji Elektronicznej zaprasza do wzięcia udziału w kampanii informacyjnej dotyczącej jakości połączeń w sieciach operatorów sieci komórkowych.

Zdjcie Pawła Adamowicza
Urząd Miasta

Poruszeni wydarzeniami z finału 27. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku, składamy wyrazy żalu i szczerego współczucia z powodu śmierci Pana Pawła Adamowicza.

Herb Miasta Milanówka
Urząd Miasta

Informujemy, że na stronie Ośrodka Pomocy Społecznej w Milanówku umieszczone zostało ogłoszenie o otwartym naborze na partnera dot. wspólnego przygotowania i realizacji projektu pn. "Rozwój-Aktywność-Praca".

Obrazek przedstawiający znak o skrzyżowaniu okrężnym
Urząd Miasta

W związku z systematycznie pogarszającą się sytuacją na naszych milanowskich drogach, spowodowaną zwiększającym się natężeniem ruchu drogowego, podjąłem działania, które ocalą w przyszłości Milanówek od całkowitego paraliżu komunikacyjnego.

Herb Miasta Milanówka
Urząd Miasta

Zachęcamy do zapoznania się z raportem z działalności Burmistrza Piotra Remiszewskiego z ostatnich 4 tygodni.

Stop wzmacniaczom GSM
Urząd Miasta

Zanik sygnału sieci telefonii komórkowej, występujące zakłócenia lub słaba jakość połączenia mogą być efektem nielegalnego stosowania wzmacniaczy sygnału GSM, zwanych także repeaterami.

Infografika - Regulamin Organizacyjny
Urząd Miasta

Tańsza administracja, sprawniejszy urząd. Zachęcamy do zapoznania się z nową strukturą organizacyjną Urzędu Miasta Milanówka.

Logo Zakładu Gopsodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Urząd Miasta

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Milanówku zatrudni pracowników do prac fizycznych.

Herb Miasta Milanówka
Urząd Miasta

W związku z opadami śniegu w ostatnich dniach, informujemy, że uważnie przyglądamy się pracy firmy odśnieżającej. Będziemy przekazywać im wszelkie zgłoszenia od mieszkańców i na bieżąco monitorować czy wykonawca wywiązuje się z umowy.