Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Recykling
Urząd Miasta

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem odbioru odpadów komunalnych od lutego do grudnia 2020 roku.

Herb Miasta Milanówka
Konsultacje społeczneUrząd Miasta

Burmistrz Miasta Milanówka przedstawia do konsultacji projekt uchwały Rady Miasta Milanówka w sprawie określenia średniej ceny jednostki paliwa w Gminie Milanówek w roku szkolnym 2019/2020.

Herb Miasta Milanówka
Konsultacje społeczneUrząd Miasta

Burmistrz Miasta Milanówka przedstawia do konsultacji projekt uchwały Rady Miasta Milanówka w sprawie ustalenia wysokości opłaty za pobyt i wyżywienie dziecka w Publicznym Żłobku w Milanówku.

Logo Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska
Urząd Miasta

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Klimatu z dnia 23 grudnia 2019 r. w sprawie rodzajów odpadów i ilości odpadów, dla których nie ma obowiązku prowadzenia ewidencji (Dz.U. 2019, poz. 2531), liczba odpadów zwolnionych z ewidencjonowania wzrosła do 46 grup. Wprowadzona zmiana jest szczególnie istotna dla małych i średnich przedsiębiorstw wytwarzających niewielkie ilości odpadów.

Logo Lokalnej Grupy Działania Zielone Sąsiedztwo
Urząd Miasta

LGD Zielone Sąsiedztwo informuje, że od dnia 23 stycznia br. rozpocznie się nabór wniosków dedykowany Przedsiębiorcom z naszego obszaru. Nabór wniosków zakończy się 11 lutego.

Zapalone świece
Urząd Miasta

W imieniu Capelli Milanowiensis przekazujemy informację, że w dniu jutrzejszym tj. 11 stycznia br., w Kościele św. Jadwigi Śląskiej o godz. 12:30 obędzie się msza za spokój duszy Pana Darka Biernackiego.

Czarno-białe zdjęcie Dariusza Biernackiego
Urząd Miasta

Wczoraj 10 stycznia opuścił nas na zawsze człowiek, który wplótł w naszą milanowską społeczność i jej historię, artystyczną nić łączącą wszystkich mieszkańców naszej Małej Ojczyzny. Pan Dariusz Biernacki.

Herb Miasta Milanówka
Urząd MiastaPrzypięte

Zgodnie z Zarządzeniem nr 285/VIII/2019 Burmistrza Miasta Milanówka z dnia 31 grudnia 2019 r. w sprawie: ustanowienia w referatach Urzędu Miasta Milanówka dnia wewnętrznej pracy, bez przyjęć i obsługi interesantów, od 8 stycznia br. środy zostały ustanowione dniami pracy wewnętrznej w Referatach, bez przyjęć i obsługi interesantów.

Herb Miasta Milanówka
Ogłoszenia dla NGOUrząd Miasta

Burmistrz Miasta Milanówka ogłasza nabór wniosków o przyznanie dofinansowania rozwoju sportu na terenie Gminy Milanówek w 2020 r.