Logo LGD Zielone Sąsiedztwo

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Podwarszawskiego Trójmiasta Ogrodów, w imieniu Stowarzyszenia LGD Zielone Sąsiedztwo oraz partnerskich Gmin, zwracamy się z prośbą o wypełnienie załączonej ankiety badającej poziom satysfakcji mieszkańców Podwarszawskiego Trójmiasta Ogrodów.

Zapraszamy Państwa – mieszkańców Brwinowa, Milanówka i Podkowy Leśnej do wyrażenia opinii na temat warunków życia w Państwa gminach. Ankieta została opracowana we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i służy ewaluacji procesu realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia LGD „Zielone Sąsiedztwo” realizowanej z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w latach 2014 – 2022. 

Ponieważ Stowarzyszenie przygotowuje się do pozyskania kolejnych środków z UE na lata 2023-27 jej wyniki pozwolą także lepiej wykorzystać potencjalne środki z dofinansowań unijnych, możliwe do pozyskania za pośrednictwem LGD a przeznaczone do wykorzystania na inicjatywy mieszkańców, stowarzyszeń, instytucji oraz lokalnych samorządów. 

Ankieta jest anonimowa, jej wypełnienie może zająć około 5 minut.

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z biurem LGD. Tel 22 724 58 90, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Anna Łukasiewicz - Prezes Stowarzyszenia LGD Zielone Sąsiedztwo 

Udostępnij na: