Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych, przesiewowych badaniach wad postawy dla 600 dzieci w wieku od 6 do 15 lat. Badania realizowane będą w ramach Projektu „Milanowskie Centrum Usług Społecznych” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój 2014-2020 w nawiązaniu do konkursu – z zakresu zdrowia publicznego, w tym: przygotowania i przeprowadzenia świadczeń opieki zdrowotnej z zakresu badań przesiewowych wad postawy związanych z dysfunkcją kręgosłupa i stóp oraz rehabilitacji leczniczej w gabinecie, dla mieszkańców Milanówka w wieku od sześciu do piętnastu lat.

Zachęcamy Państwa do wypełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego w linku zamieszczonym poniżej. Prosimy o staranne uzupełnienie wszystkich wymaganych pól, co umożliwi nam sprawną organizację badań.

[Link do zapisów w formularzu]

Program badań przesiewowych jest bezpłatny i ma na celu wcześniejsze wykrycie ewentualnych wad postawy oraz zaproponowanie najodpowiedniejszych metod leczenia i profilaktyki. To niezwykle ważna inicjatywa, mająca na celu poprawę jakości życia naszych uczniów poprzez promowanie zdrowia i prawidłowej postawy ciała.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących programu lub procesu zgłoszeniowego, prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Ilość miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Telefon kontaktowy: 669 761 763

Zrzut ekranu 2023 05 25 o 14.05.26

Udostępnij na: