Ogrzewanie ekologiczne w Milanówku - logo

Burmistrz Miasta Milanówka przedstawia do konsultacji zasady udzielania dotacji celowej z budżetu gminy Milanówek na zmianę systemu ogrzewania na proekologiczne.

Opracowanie dotyczące określenia zasad udzielania dotacji celowej z budżetu gminy Milanówek na zmianę systemu ogrzewania na proekologiczne udostępnione będzie w wersji elektronicznej na stronie www.milanowek.pl oraz w wersji papierowej - w Referacie Ochrony Środowiska i Gospodarki Zielenią przy ul. Spacerowej 4.

Zapraszamy Mieszkańców oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów, prowadzących działalność pożytku publicznego, działających na terenie Milanówka do wnoszenia uwag i opinii w terminie od 28 lutego 2017 r. do 7 marca 2017 r. za pośrednictwem załączonego formularza:

  • w formie pisemnej: osobiście do Urzędu Miasta Milanówka Referatu Ochrony Środowiska i Gospodarki Zielenią, ul. Spacerowa 4, 05-822 Milanówek,
  • za pomocą środków komunikacji elektronicznej: bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pliki do pobrania:

Udostępnij na: