Herb Miasta Milanówka
Urząd MiastaInwestycje i infrastruktura

Informujemy, że w dniach 10-14.08.2020 r. (poniedziałek – piątek) będą prowadzone prace budowlane w ul. Wojska Polskiego na wysokości skrzyżowania z ul. Daleką związane z budową przyłącza kanalizacyjnego.

Urząd Miasta

Już wkrótce w całej Polsce rozpocznie się Powszechny Spis Rolny – obowiązkowy dla każdego użytkownika gospodarstwa rolnego. Oto odpowiedzi na podstawowe pytania związane z tym ważnym badaniem. Bo nawet w naszym mieście mieszkają rolnicy objęci obowiązkiem udziału w Powszechnym Spisie Rolnym.  

Urząd Miasta

29 lipca 2020 r. na terenie „Akademii Jerzyków” odbyła się konferencja prasowa Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z udziałem pani Minister Marleny Maląg, pani Wiceminister Barbary Sochy i Burmistrza Milanówka - Piotra Remiszewskiego.

Plakat informacyjny
Urząd Miasta

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do złożenia kwiatów przed tablicą upamiętniającą w Parku im. Michała Lasockiego.

Herb Miasta Milanówka
Urząd Miasta

Przedkładamy Państwu Raport o stanie Gminy Milanówek za 2019 rok, przygotowany zgodnie z art. 28aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz art. 46 pkt 35 ustawy z dnia 14 maja 2020 r. o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2. 

Konsultacje społeczneUrząd Miasta

Burmistrz Miasta Milanówka przedstawia do konsultacji projekt uchwały Rady Miasta Milanówka w sprawie określenia średniej ceny jednostki paliwa w Gminie Milanówek w roku szkolnym 2020/2021.

Herb Miasta Milanówka
Urząd Miasta

Ostatnie dni w Podwarszawskim Trójmieście Ogrodów minęły pod znakiem nowych i owocnych porozumień między miastami.

Urząd Miasta

Cztery odebrane interwencyjnie psy ze schroniska w Radysach trafiły kilka dni temu do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Milanówku!

Urząd Miasta

Z radością informujemy, że kontynuujemy prace nad parkiem kieszonkowym zlokalizowanym przy ulicy Królewskiej i Skośnej!

Urząd MiastaPrzypięte

Szanowni Państwo, przypominamy, że w czasie pandemii obowiązują następujące godziny pracy Kasy: