Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Jak się zarejestrować na szczepienie? - grafika

Trwa rejestracja na szczepienie przeciw Covid-19 dla wszystkich chętnych, którzy ukończyli 12 rok życia. Masz 4 możliwości zapisu na szczepienie:

Bezpłatne badanie gęstości kości - grafika

17 kwietnia 2021 r. ruszyła ogólnopolska akcja bezpłatnych badań densytometrycznych „Zapobiegaj osteoporozie”. Mobilne punkty badań wyposażone w specjalistyczny sprzęt do pomiaru gęstości kości, tzw. osteobusy, będą dostępne w 250 lokalizacjach w całej Polsce. 

Bezpłatna mammografia w technologii cyfrowej - grafika

Zachęcamy wszystkie kobiety w wieku 50–69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat (24 msc-y) nie wykonywały mammografii, do wykonania bezpłatnego badania!

Sprawdź swój stan zdrowia! - grafika

E-usługi w Milanówku zyskały nową jakość! Jako drugie miasto w Polsce, Milanówek utworzył dwa punkty diagnostyczne dla mieszkańców Milanówka, a w szczególności dla milanowskich Seniorów.

„Męska Szopa

Aby uruchomić działanie pn. Męska Szopa, zaplanowane w ramach projektu EFS pn. „Rozwój usług społecznych w Gminie Milanówek” (realizowanego przez milanowski Ośrodek Pomocy Społecznej w latach 2018-2021), musieliśmy pokonać wiele trudności prawno-formalnych. Dzięki wspólnym staraniom wielu osób oraz dobrej woli Włodarzy naszego miasta wreszcie udało się zrealizować ostatnie działanie w projekcie!

Biovena: Zapisy na usługi z zakresu rehabilitacji leczniczej zakończone - grafika

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że BIOVENA Sp. z o.o. zakończyła zapisy na usługi z zakresu rehabilitacji leczniczej wykonywane w ramach umowy zawartej z Gminą Milanówek na rok 2021.

Informacja o zapisach na szczepienia - grafika

Szanowni Mieszkańcy Milanówka, informujemy, że na szczepienie przeciw COVID19 zarejestrować można się w następujący sposób:

2 kwietnia Światowym Dniem Świadomości Autyzmu - grafika

Od 2008 roku obchodzimy ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ Światowy Dzień Świadomości Autyzmu - zaburzenia, które w Polsce występuje u ponad 400 tysięcy osób. Obchody mają propagować wiedzę na temat tego zjawiska, pomóc je zrozumieć, a także walczyć z dyskryminacją osób nim dotkniętych.

Milanówek walczy z trzecią falą pandemii - grafika

Od początku pandemii miasto realizuje szereg działań, by minimalizować jej skutki odczuwane przez mieszkańców.

Maseczki dla Mieszkańców - grafika

Drodzy Mieszkańcy, już od dziś (wtorek, 30.03) możecie odebrać maseczki chirurgiczne, które otrzymaliśmy z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. Każdy mieszkaniec otrzyma 4 maseczki.