Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Herb Miasta Milanówka

Od dnia 25 lutego 2019 r. przychodnia BIOVENA rozpoczęła zapisy na zabiegi rehabilitacyjne.

Herb Grodziska Mazowieckiego

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Grodzisku Mazowieckim we współpracy z Wydziałem Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Powiatu Grodziskiego zapraszają rodziców dzieci i młodzieży sprawiającej problemy wychowawcze na "Białą sobotę" w dniu 8 grudnia 2018 r. w godz. 9:00 – 13:00 w Poradni Psychologiczno–Pedagogicznej, w Grodzisku Maz. przy ul. Bałtyckiej 30.

Logo Światowego Dnia AIDS

Trwa Europejski Tydzień Testowania w kierunku HIV (23 - 30.11.2018 r.) a tym samym kampania Krajowego Centrum ds. AIDS pod hasłem #mamczasrozmawiać mająca na celu sprowokowanie odbiorców do refleksji i rozmów na temat ryzyka zakażenia HIV.

Korzyści płynąca z rzucenia nałogu

15 listopada 2018 roku obchodzimy Światowy Dzień Rzucania Palenia. W związku z tym poniżej przedstawiamy korzyści jakie płyną z zaprzestania palenia papierosów.

Herb Miasta Milanówka

Informujemy, że w przychodni AWEMED przy ul. Piasta 30 w Milanówku można jeszcze bezpłatnie zaszczepić się przeciw grypie.

Obrazek przedstawiający biegnące dziecko

Przypominamy Państwu, że Gmina Milanówek jest partnerem projektu Wirtualny Warszawski Obszar Funkcjonalny (Virtual WOF), realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Zdjęcie przedstawiające zanieczyszczone miasto

W 2017 roku funkcjonariusze Straży Miejskiej przeprowadzili 330 interwencji związanych ze spalaniem odpadów w piecach grzewczych. Jak będzie w tym sezonie? Zgłaszajcie wszelkie wykroczenia, to ważne dla naszego zdrowia! Numer do Straży Miejskiej w Milanówku to 986.

"Tu mieszkam, tu oddycham"

Kampania społeczna „Tu mieszkam, tu oddycham” ma na celu uświadomić, jaki wpływ na nasze zdrowie i życie ma zanieczyszczone powietrze i jak mu przeciwdziałać.  Co  możemy zrobić jako mieszkańcy Milanówka? Możemy działać, edukować, dbać!

Obrazek przedstawiający strzykawke i fiolki

Od 1 października ruszają szczepienia ochronne przeciw grypie dla osób w wieku 65 lat i starszych zameldowanych w Milanówku.

Logo Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

19 września 2018 r. został uruchomiony nabór wniosków w ramach programu Czyste Powietrze.