Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Logo Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

19 września 2018 r. został uruchomiony nabór wniosków w ramach programu Czyste Powietrze.

Logo DKMS

21 i 22 września przy Przedszkolu nr 1 w Milanówku przy ul. Z. Herberta 43 (dawna Fiderkiewicza) odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych dawców komórek macierzystych krwi lub szpiku dla każdego pacjenta, który zostanie zakwalifikowany do...

Plakat informujący o bezpłatnych badaniach USG dzieci

Informujemy, że nie ma już wolnych miejsc na profilaktyczne, bezpłatne badania USG dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat. Możliwe jest jeszcze zapisanie dziecka na listę rezerwową.

Plakat informujący o bezpłatnych badaniach USG dzieci

Fundacja Ronalda McDonalda serdecznie zaprasza na profilaktyczne, bezpłatne badania USG dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat.

Ulotka informująca o badaniach w kierunku wykrywania cukrzycy

Projekt „Zdrowie to MY" - badania przesiewowe w kierunku wykrywania cukrzycy u osób w wieku powyżej 60 lat z obszaru powiatów: piaseczyńskiego, pruszkowskiego, grodziskiego, grójeckiego o otwockiego”.

Logotyp enel-med

Enel-Med ma przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w bezpłatnym badaniu płuc z wykorzystaniem niskodawkowej Tomografii Komputerowej.

Logo OPS

Od 2 Lipca 2018 roku do 20 Czerwca 2021 roku Gmina Milanówek jest beneficjentem Projektu „Rozwój usług społecznych w Gminie Milanówek” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej IX „Wspieranie włączenia...

Logo OPS

Informujemy, że z dniem 7 lipca 2018 r. Ośrodek Pomocy Społecznej znajduje się w nowej siedzibie, która mieści się przy ul. Kościuszki 16.