20200730 dogorykulami

Zachęcamy do wsparcia zbiórki pieniędzy na zakup dwóch wózków sensorycznych, które wesprą terapię dzieci leczących się onkologicznie w Przylądku Nadziei!

"(...) we wrześniu wejdziemy na Szpiglasowy Wierch, który ma wysokość 2 172 m. n.p.m. Wybrałyśmy ten szczyt, ponieważ jest to szlak wysiłkowy. Warto też pamiętać o specyfice tego miejsca. Mamy do pokonania dużo przewyższeń oraz utrudnień w postaci kamieni.  Dodatkowo ze szczytu możemy podziwiać Dolinę Pięciu Stawów, która jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Tatrach polskich. Łącznie pokonamy 2 364m przewyższenia (zaczynając od Palenicy Białczańskiej do Szpiglasowego Wierchu i z powrotem) oraz przejdziemy dystans 27 km."

"(...) Postanowiłyśmy podjąć się tego wyzwania we wrześniu, ponieważ jest to Miesiąc Świadomości Chorób Nowotworowych Dzieci i Młodzieży. Naszym głównym celem jest zebranie 78 tys. złotych na zakup dwóch wózków sensorycznych, które wesprą terapię dzieci leczących się onkologicznie w Przylądku Nadziei. Drugim naszym celem jest pokazanie dzieciom walczącym z rakiem, że po chorobie też mogą żyć pełnią życia, realizować swoje marzenia i pasje. Jeśli tylko uwierzą w siebie i pokonają swoje lęki!"

Zbiórka potrwa do końca września. Zebrane środki zostaną przekazane Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, która wspiera dzieci leczące się w Przylądku Nadziei. Liczymy na Wasze wsparcie, razem możemy pomóc dzieciom pokonać tę chorobę i uczynić ich życie lepszym! Dołączycie się?

Szczegóły

Udostępnij na: