Od 16 października 2020 r. od godz. 11:30 ruszają szczepienia ochronne przeciw grypie dla osób w wieku 65 lat i starszych zamieszkałych w Milanówku.

Adresatami szczepień ochronnych przeciw grypie są osoby w wieku 65 lat i starsze zameldowane na terenie Milanówka i posiadające zaświadczenie od lekarza pierwszego kontaktu o braku przeciwwskazań na wykonanie szczepienia (zaświadczenie musi być AKTUALNE, WYDANE W DNIU SZCZEPIENIA)!

WAŻNE!  Ze względu na zwiększone zainteresowanie szczepionkami przeciwko grypie, wynikające z pandemii Covid-19 oraz ograniczonej ilości preparatu przeznaczonej przez producenta do sprzedaży na rynku polskim w sezonie 2020/2021, przychodnia BIOVENA będzie realizowała zadanie w miarę dostępności szczepionki w hurtowniach farmaceutycznych. Na dzień dzisiejszy dostarczono do przychodni 50 szczepionek.

W przypadku braku meldunku należy złożyć oświadczenie wraz z potwierdzeniem miejsca zamieszkania na terenie gminy Milanówek w postaci kserokopii pierwszej strony zeznania podatkowego od osób fizycznych (PIT) za rok 2019 z potwierdzeniem złożenia w Urzędzie Skarbowym w Grodzisku Mazowieckim.

Każdy mieszkaniec korzystający ze szczepionki przeciw grypie będzie zobowiązany do podpisania upoważnienia do gromadzenia i przetwarzania danych osobowych w celu rozliczeń finansowych sporządzanych przez przychodnię do Gminy.

Realizatorem zadania jest: Przychodnia BIOVENA przy ul. Mickiewicza 1 w Milanówku, tel. 22 439 59 00 / 22 724 90 90.

Udostępnij na: