Logo stowarzyszenia "Europa i my"

Do 28 maja 2021 organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z terenu powiatu grodziskiego i gminy Brwinów mogą ubiegać się o dotację do 6000 zł na projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia a także mogą przeciwdziałać pandemii i jej negatywnym skutkom. Szczegóły na www.europaimy.org

Stowarzyszenie Europa i My we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce ogłasza konkurs Działaj Lokalne Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Pula środków przeznaczonych na granty wynosi 55 000 zł.

Drugi rok z rzędu mierzymy się z ograniczeniami spowodowanymi pandemią, która ma olbrzymi wpływ na nasze zdrowie, ale także relacje i działania społeczne – mówi Daniel  Prędkopowicz, prezes Stowarzyszenia Europa i My. – Naszym zamiarem jest wspierać te projekty, które aktywizują mieszkańców i są odpowiedzią na lokalne potrzeby, także te związane z powrotem do „normalności”.

Udział w konkursie mogą wziąć organizacje pozarządowe (stowarzyszenia, kluby, fundacje, koła gospodyń wiejskich itp.) posiadające osobowość prawną oraz grupy nieformalne, sołectwa, rady rodziców lub inne, które nawiążą współpracę na czas trwania projektu. Wnioskodawca może otrzymać dotacje w wysokości do 6 tys. na 3-6 miesięczne działania realizowane w okresie od 15 czerwca do 31 grudnia 2021 roku. Wnioski należy składać wyłącznie za pomocą generatora wniosków znajdującego się na stronie www.europaimy.org. Termin składania wniosków upływa 28 maja 2021 roku.

Spotkania informacyjne i konsultacje

Zapraszamy na konsultacje dot. zasad konkursu i wypełniania wniosku: telefonicznie 606131593 i przez Internet. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Logo konkursu Działaj Lokalnie

Udostępnij na: