Zaproszenie do udziału w projekcie Aktywni obywatele i ekonomia społeczna

Burmistrz Miasta Milanówka oraz Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych zapraszają liderów i liderki z powiatu grodziskiego do udziału w cyklu szkoleń, na którym uzyskają wsparcie w tworzeniu innowacyjnych planów działań społecznych i poznają nowe narzędzia zmiany społecznej.

Początek nowej podróży

Na przełomie marca i kwietnia organizujemy w Grodzisku Mazowieckim i Milanówku cykl szkoleń, na który zapraszamy zarówno osoby już działające w trzecim sektorze jak i grupy inicjatywne, przedstawicieli/przedstawicielki środowisk lokalnych i jednostek samorządu terytorialnego.

Mamy wspólny cel

Jest nim zwiększenie zatrudnienia w grupie osób, które mają szczególne trudności w znalezieniu swojego miejsca na rynku pracy. Nasze doświadczenia pokazują też, że korzystanie z narzędzi ekonomii społecznej zwiększa możliwości działania organizacji obywatelskich. Chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy na cykl szkoleń Aktywni obywatele i ekonomia społeczna opartych na innowacyjnej metodologii British Council.

W trakcie cyklu szkoleniowego oferujemy:

wsparcie w dopracowaniu koncepcji działania społecznego dzięki konsultacjom z ekspertami FISE,wsparcie dla lokalnych liderów i liderek zainteresowanych nowymi formami działania, w tym narzędziami ekonomii społecznej,możliwość korzystania z długofalowego wsparcia OWES – w tym starania się o dofinansowanie na działania przedsiębiorstw społecznych,okazję do zacieśnienia współpracy pomiędzy lokalnymi organizacjami i instytucjami.

Zapraszamy do współpracy. Skontaktuj się z nami!

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 13 marca 2017 r. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie owes.warszawa.pl. Szczegółowe pytania prosimy kierować do Zuzanny Naruszewicz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 622 01 91). Cykl szkoleniowy organizuje Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych przy współpracy z Urzędami Miast w Milanówku i Grodzisku Mazowieckim.

Plik do pobrania:

Więcej informacji:

Udostępnij na: