Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
To ostatni dzwonek. Został ostatni dzień na zgłoszenie się do małego ZUS plus - grafika

Ostateczny termin  na zgłoszenie się do Małego ZUSu plus upływa 31 stycznia. Do tej daty należy wyrejestrować się z ubezpieczeń z aktualnym kodem tytułu ubezpieczenia  i zgłosić się z kodem właściwym dla małego ZUS plus: 05 90 albo 05 92.

Niektórzy przedsiębiorcy muszą złożyć ważne dokumenty w ZUS. Termin do 31 stycznia - grafika

  Firmy, które zgłaszały do ubezpieczenia wypadkowego średnio co najmniej 10 osób miesięcznie w 2023 r., muszą złożyć formularz ZUS IWA do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Czas na jego złożenie mija 31 stycznia. Dane te są potrzebne dla ustalenia indywidualnej wysokości składki na ubezpieczenie wypadkowe od kwietnia 2024 r. do marca 2025 r.

ZUS wysyła deklaracje PIT za 2023 rok - grafika

  Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozpoczął wysyłkę deklaracji podatkowych za 2023 rok. PIT otrzymają emeryci, renciści oraz osoby, które pobrały zasiłki lub inne opodatkowane świadczenie z ZUS w ubiegłym roku. Formularz podatkowy można pobrać z Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS.

„Mały ZUS plus” to niższe składki. Termin zgłoszenia tylko do 31 stycznia - grafika

Do końca stycznia przedsiębiorcy mogą zgłaszać się do „Małego ZUS Plus”. Dzięki temu, będą płacić niższe składki na ubezpieczenie społeczne. Ci, którzy korzystali z tej ulgi w 2023 roku i nadal spełniają warunki, nie muszą zgłaszać się ponownie.

Bezpłatne szkolenie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych serdecznie zaprasza na bezpłatne jednodniowe szkolenie pt. "e-Akta - zmiany w zasadach przechowywania i elektronizacja akt pracowniczych".

Bezpłatne szkolenie

Zapraszamy na bezpłatnie szkolenie dotyczące "Kontaktów z mediami".

Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców - październik 2017 r. - grafika

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez m. st. Warszawa.

IX edycja konkursu Innowator Mazowsza - grafika

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego zaprasza do udziału w IX edycji konkursu Innowator Mazowsza.

17th International Electricity Exhibition of Iran w Teheranie - grafika

Agencja SOMA zaprasza do udziału w misji polskich przedsiębiorców na największe targi elektryczne i elektrotechniczne w regionie – 17. edycję International Electricity Exhibition of Iran (IEE) w Teheranie, które odbędą się w dniach 3-7 listopada 2017 r. Sposób organizacji wyjazdu i płatności umożliwia ubieganie się o dofinansowanie z programów pomocowych.

Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców - lipiec 2017 r. - grafika

Zapraszamy przedsiębiorców oraz przedstawicieli gmin do udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie.