Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Kawiarnia „The Nest” w Milanówku z certyfikatem „Firmy Przyjaznej Seniorom”  - grafika

Z ogromną przyjemnością informujemy, że kawiarnia Katarzyny Woods mieszcząca się przy ul. Kościuszki 22 w Milanówku dołączyła do grona partnerów Programu „Ogólnopolska Karta Seniora”. Wszyscy Seniorzy, którzy w każdy poniedziałek i wtorek w godzinach 08:00 – 12:00 okażą Ogólnopolską Kartę Seniora, będą mogli skorzystać z rabatu  - 10% na wszystko w ofercie kawiarni – napoje i jedzenie.

Firma „Fryzjerstwo Damskie i Męskie Domińska Katarzyna” w Milanówku  z certyfikatem „Firmy Przyjaznej Seniorom” - grafika

Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma Zakład Fryzjerski Katarzyny Domińskiej mieszczący się przy ul. Ludnej 59 w Milanówku dołączyła do grona partnerów Programu „Ogólnopolska Karta Seniora”. Wszyscy Seniorzy, którzy w każdą środę skorzystają z usługi strzyżenia damskiego lub męskiego i okażą Ogólnopolską Kartę Seniora, będą mogli skorzystać z rabatu  - 10 zł od ceny usługi.  

Budki lęgowe wykonane przez uczestników Męskiej Szopy - grafika

  Z wielką radością informujemy, że Panowie z Klubu Seniora "Męska Szopa" w Milanówku postanowili w sposób szczególny przywitać wiosnę poprzez stworzenie budek lęgowych dla ptaków. A nie ma przecież lepszego sposobu na cieszenie się oznakami wiosny niż troska o przyrodę i zachęcanie ptaków do tworzenia swoich rodzinnych gniazd.

„Przemoc wobec osób starszych” – konferencja Rzecznika Praw Obywatelskich - grafika

15 marca 2024 r. w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich odbyła się konferencja „Przemoc wobec osób starszych”. Łączność internetowa pozwoliła na udział w niej dla całego kraju. Na zaproszenie organizatorów wydarzenia w naszym mieście - Rady Seniorów oraz Centrum Usług Społecznych, milanowscy seniorzy oraz organizacje i osoby zajmujące się tematyką senioralną przybyli do Centrum Integracji Międzypokoleniowej przy ulicy Brzozowej.

Sklep firmowy Andrea w Milanówku z certyfikatem „Firmy Przyjaznej Seniorom” - grafika

Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma Andrea  dołączyła do grona partnerów Programu „Ogólnopolska Karta Seniora”. Wszyscy Seniorzy, którzy zakupią artykuły dziewiarskie w postaci rajstop bądź skarpet i okażą Ogólnopolską Kartę Seniora, będą mogli skorzystać z 10% rabatu na cały asortyment. Rabat obowiązuje w sklepie przy ul. Pasiecznej 8A w Milanówku.

Konferencja: Przemoc wobec osób starszych - grafika

Rada Seniorów Milanówka, Centrum Usług Społecznych, Milanowska Straż Miejska i Policja zapraszają seniorów do udziału w konferencji - Przemoc wobec osób starszych. 

Spotkanie dla seniorów o bezpieczeństwie - grafika

Milanowska Straż Miejska, Policja oraz Centrum Usług Społecznych zapraszają seniorów na wykład o bezpieczeństwie w sieci, które odbędzie się w dniu 21 lutego 2024 r. o godz. 14:00 w Centrum Integracji Międzypokoleniowej przy ul. Brzozowej 7 w Milanówku.

Wznowienie zajęć w Centrum Integracji Międzypokoleniowej - grafika

  Ferie zimowe za nami. Od 01.02.2024 roku wznawiamy zajęcia prowadzone w Centrum Integracji Międzypokoleniowej przy ul. Brzozowej 7 w Milanówku.

Piekarnia Cukiernia „Witaszczyk” w Milanówku z certyfikatem „Firmy Przyjaznej Seniorom” - grafika

  Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma Piekarnia Cukiernia „Witaszczyk” dołączyła do grona partnerów Programu „Ogólnopolska Karta Seniora”.