Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Harmonogram zajęć w Milanowskim Klubie Seniora - grafika

Zapraszamy wszystkich milanowskich Seniorów do udziału w bezpłatnych zajęciach prowadzonych w Milanowskim Klubie Seniora, działającego w ramach Centrum Usług Społecznych w Milanówku.

Z dumą informujemy, że zorganizowane przez Centrum Usług Społecznych, w ramach XVI Festiwalu Otwarte Ogrody 2021 wydarzenie pn. Integracyjny Ogród Aktywności: otwarty ogród Milanowskiego Klubu Seniora zdobyło wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie "Senior w Ruchu" w kategorii Sportowy Seniorski Event Roku! 

Legitymacja ZUS w telefonie - grafika

Od stycznia 2023 roku każdy emeryt i rencista otrzyma elektroniczną wersję legitymacji ZUS – mLegitymację. Będzie ona dostępna na każdym urządzeniu mobilnym z dostępem do internetu (np. smartfonie), przy użyciu bezpłatnej aplikacji mObywatel. Legitymacje w formie plastikowej karty pozostają ważne.

Ulga dla pracujących seniorów - grafika

Osoby, które po osiągnięciu wieku emerytalnego nie pobierają emerytury,  a nadal pracują, mogą skorzystać z ulgi dla pracujących seniorów. Pozostając w zatrudnieniu, nie będą płacić podatku dochodowegood przychodów do kwoty 85 528 zł rocznie, a rozliczający się według skali podatkowej do 115 528 zł.

Magia Świąt Bożonarodzeniowych w Milanowskim Klubie Seniora - grafika

W poniedziałkowy poranek 19 grudnia uczestniczki Milanowskiego Klubu Seniora spotkały się, by wspólnie przygotować ozdoby choinkowe z włóczki.

Pakiety edukacyjne dla Seniorów także w Milanówku - grafika

W Milanowskim Klubie Seniora w dniu 13 grudnia 2022 roku odbył się drugi już wykład z otrzymanych przez Centrum Usług Społecznych „Pakietów edukacyjnych dla mazowieckich Seniorów”.

„Pakiety edukacyjne dla mazowieckich Seniorów” realizowane również w Milanówku! - grafika

Miło nam poinformować, że wniosek o sfinansowanie „Pakietów edukacyjnych dla mazowieckich seniorów” złożony przez Centrum Usług Społecznych w Milanówku został pozytywnie rozpatrzony przez Stowarzyszenie „Radomskie Centrum Przedsiębiorczości”.

Ogólnopolski Dzień Seniora w Przedszkolu nr 1 - grafika

14 listopada Seniorzy z Milanowskiego Klubu Seniora, w ramach międzypokoleniowej współpracy, zostali zaproszeni przez Przedszkole Nr 1 w Milanówku na poranną herbatkę z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora.

Bezpieczeństwo Milanowskich Seniorów jest bardzo ważne! - grafika

W związku z dużym zainteresowaniem, jakim cieszyły się organizowane w październiku br. przez Urząd Miasta Milanówka i Centrum Usług Społecznych w Milanówku wykłady i warsztaty nt. bezpieczeństwa Seniorów, podjęto decyzję o organizacji kolejnego spotkania.

Pokaz pierwszej pomocy dla Seniora - grafika

Milanowscy Seniorzy już wiedzą, że pierwsza pomoc w sytuacji zagrożenia życia jest na w We wtorek 25 października została przeprowadzona prelekcja dot. pierwszej pomocy, organizowana w ramach akcji Urzędu Miasta Milanówka oraz Centrum Usług Społecznych w Milanówku - "Październik miesiącem Seniora".