Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
W zdrowym ciele... Senior zdrowy - grafika

Epidemia Covid-19 nie zatrzymała działań Ośrodka Pomocy Społecznej realizowanych w ramach projektu socjalnego pn. Milanowska Szkoła Aktywnego Seniora. Po zniesieniu krajowej kwarantanny znów zaczęliśmy działać. Oczywiście z głową i w reżimie sanitarnym!

Zielony Dołek - ogrodem seniora na II rocznicę Milanowskiego Klubu Seniora - grafika

Tej jesieni, II rocznica funkcjonowania Milanowskiego Klubu Seniora zbiegła się w czasie z obchodami XV edycji Festiwalu Otwartych Ogrodów w Milanówku. W ciągu tych dwóch lat, do Klubu przystąpiło ponad 300 Seniorów. Czy to dużo, czy mało? Przed dwoma laty Seniorzy w Milanówku nie mieli swojego miejsca w naszym mieście, a dzisiaj mogą się cieszyć pełną dostępnością do wszystkich dedykowanych im działań. To jest piękne i z pewnością raduje każdego Mieszkańca.

Pływalnia dla milanowskich seniorów - grafika

Od 10 lutego br. członkowie Milanowskiego Klubu Seniora w Milanówku będą mogli bezpłatnie korzystać z pływalni i strefy relaksu w Grodzisku Mazowieckim w ramach uczestnictwa w projekcie „Rozwój usług społecznych w Gminie Milanówek”, realizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Milanówku.

VII Sesja Rady Seniorów Miasta Milanówka - grafika

Uprzejmie proszę o wzięcie udziału w posiedzeniu VII Sesji Rady Seniorów Miasta Milanówka, która odbędzie się w dniu 6 grudnia 2019 r. (piątek) o godz. 15.00 w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Milanowski Klub Seniora zaprasza - grafika

Milanowski klub Seniora oraz Willa Milanówek – Rezydencja Seniora zapraszają na obchody I rocznicy Milanowskiego Klubu Seniora Oraz Dzień Otwarty Willi Milanówek.

VI Sesji Rady Seniorów Miasta Milanówka - grafika

Uprzejmie proszę o wzięcie udziału w posiedzeniu VI Sesji Rady Seniorów Miasta Milanówka, która odbędzie się w dniu 5 września 2019 r. (czwartek) o godz. 15.00 w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Propozycja Rady Seniorów dotycząca lokalizacji wiat przystankowych i ławek - grafika

Herb Miasta MilanówkaPrzekazuję informację dot. lokalizacji – przystanków komunikacji miejskiej  które w pierwszej kolejności należy wyposażyć w wiaty i ławki.

Wiaty przystankowe:

1) ul. Wojska Polskiego – Cmentarz; 2)ul. Na Skraju – TBS; 3) ul. Okólna – Biedronka; 4)ul. Piasta – Przychodnia AWEMED; 5)ul. Brzozowa – Osiedle (stały przystanek); 6)ul. Kościuszki – Park Lasockiego; 7) ul. Kwiatowa – przystanek końcowy.

Ławki:

Należy ustawić zgodnie z wnioskiem Rady Seniorów, przekazanym w uzasadnieniu do projektu uchwały, w pierwszej kolejności przy wiadukcie oraz na szczycie schodów wejściowych na wiadukt, na każdym przystanku komunikacji miejskiej, przy targu, ul. Grudowskiej, oraz w drodze do Osiedla TBS na Skraju, a także przy Klubach Seniora ul. Piłsudskiego i Kościuszki.

W przypadku ulic będących drogami powiatowymi lub wojewódzkimi, prosimy o powiadomienie Radę Seniorów o wystąpieniu do zarządcy drogi o ustawienie wiat.

Jednocześnie RS uważa, że należy rozważyć stałe kursowanie autobusów do przystanku WKD Grudów, a układając rozkład jazdy, należy go dopasować do rozkładu jazdy – odjazdy i przyjazdy kolejki WKD do Milanówka. Uważamy również, że autobus kursujący do Szpitala Zachodniego, powinien jeździć dłużej, gdyż wielu mieszkańców Milanówka korzysta do godz.18.00 z Rehabilitacji w Szpitalu lub odwiedza w nim swoich bliskich.

W imieniu Rady Seniorów
Przewodnicząca Rady
Małgorzata Strzałkowska

Dyżur Rady Seniorów w styczniu - grafika

Uprzejmie informuję, że dyżur Rady Seniorów Miasta Milanówka odbędzie się w najbliższy poniedziałek dnia 28 stycznia 2019 r. o godzinie 17-tej w budynku Urzędu Miasta Milanówka przy ulicy Spacerowej 4 (recepcja, tak jak dotychczas).