Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Dzień Otwarty w Miejscu Aktywności Lokalnej  - grafika

W dniu 26 października 2021 r. w godzinach 12:00-15:00 w Milanówku przy ul. Sosnowej 1c serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty organizowany w Miejscu Aktywności Lokalnej, uruchomionym przez Centrum Usług Społecznych, w ramach realizowanego projektu unijnego pn. „Milanowskie Centrum Usług Społecznych”.

E-Senior w Bibliotece - grafika

Warsztaty E-senior to cykl dziesięciu spotkań dedykowanych seniorom w zakresie obsługi komputera, smartfona i sieci internetowej. Warsztaty są częścią projektu „Rozwój usług społecznych w gminie Milanówek-edycja 2”.

Kurs języka angielskiego on-line dla Seniorów - grafika

Centrum Usług Społecznych zaprasza Seniorów (60+) do udziału w realizowanych przez Uniwersytet Warszawski darmowych kursach języka angielskiego on-line „Komunikatywny senior”.

Milanowskie Punkty diagnostyczne wyróżnione! - grafika

Milanowskie Punkty diagnostyczne uzyskały uznanie innowacyjności wśród wdrażanych systemów telemedycznych dedykowanych Społecznościom lokalnym w zakresie profilaktyki zdrowia. Przypominamy zatem, iż od wisony tego roku zachęcaliśmy Mieszkańców Milanówka do diagnostyki swojego zdrowia w ramach realizowanych w Milanówku E-usług.

Magiczne Ogrody Różnorodności z Centrum Usług Społecznych - grafika

W dniach 10-12 września 2021 roku ogród w Klubie Seniora-Męska Szopa przy ul.Inżynierskiej 3a zamienił się w magiczne miejsce różnorodności, a to za sprawą XVI Festiwalu Otwarte Ogrody w Milanówku.

Otwarty Ogród w Męskiej Szopie - grafika

Milanowski Klub Seniora "Męska Szopa" zaprasza na otwarcie Integracyjnego Ogrodu Aktywności 

Dyrektor CUS Osobowością Roku 2020 - grafika

Z dumą informujemy, że dyrektor Milanowskiego Centrum Usług Społecznych pani Krystyna Kott otrzymała statuetkę Osobowości Roku w kategorii "Polityka, samorządność i społeczność lokalna", za zaangażowanie w pomoc mieszkańcom Milanówka, wspieranie rodzin i koordynowanie licznych inicjatyw na rzecz poprawy jakości życia lokalnej społeczności.

Lato w Męskiej Szopie - grafika

Drodzy Seniorzy, pomimo zakończonego czerwcu projektu pn. „Rozwój usług społecznych w Gminie Milanówek” i w oczekiwaniu na rozpoczęcie już w październiku nowych działań Wam dedykowanych, Centrum Usług Społecznych w Milanówku kontynuuje dla Milanowskich Seniorów nieodpłatne usługi społeczne.

Sprawdź swój stan zdrowia! - grafika

E-usługi w Milanówku zyskały nową jakość! Jako drugie miasto w Polsce, Milanówek utworzył dwa punkty diagnostyczne dla mieszkańców Milanówka, a w szczególności dla milanowskich Seniorów.