Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Ograniczenia w transporcie publicznym - grafika

W związku z obostrzeniami wprowadzonymi na czas pandemii COVID-19, przypominamy o ograniczeniach w transporcie publicznym.

Konkurs

Warszawska Kolej Dojazdowa zaprasza najmłodszych podróżnych do wspólnej zabawy "Wakacje z WuKaDką"

Informacja w sprawie zmiany organizacji ruchu pociągów na linii WKD od 11 kwietnia do odwołania - grafika

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że decyzją Zarządu spółki WKD, w porozumieniu z Organizatorem przewozów, tj. Samorządem Województwa Mazowieckiego, od dnia 11 kwietnia br. do odwołania – w zależności od dalszych decyzji właściwych organów administracji państwowej w zakresie sytuacji epidemiologicznej w kraju – na linii WKD zostanie utrzymana, wprowadzona z dniem 21 marca, jako podstawowa dla wszystkich dni, organizacja ruchu pociągów według rozkładu jazdy obowiązującego w soboty, niedziele i święta.

W dalszym ciągu będzie obowiązywać specjalny rozkład jazdy Kolei Mazowieckich - grafika

Ograniczenia w przewozach będą obowiązywały także po 10 kwietnia. Na czas świąt niektóre połączenia zostaną zawieszone.

Nowy rozkład jazdy autobusów miejskich - grafika

Informujemy, że od dzisiaj tj. od 1 kwietnia br. obowiązuje nowy rozkład jazdy autobudów miejskich linii A i B.

Zmiana organizacji ruchu pociągów WKD - grafika

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że decyzją Zarządu spółki WKD, w uzgodnieniu z Organizatorem przewozów tj. Samorządem Województwa Mazowieckiego, od dnia 21 marca do dnia 25 marca br. (z możliwością przedłużenia o kolejne dni, w zależności od dalszych decyzji właściwych organów administracji państwowej w zakresie sytuacji epidemiologicznej w kraju) na linii WKD zostanie wprowadzona organizacja ruchu pociągów według rozkładu jazdy obowiązującego w soboty, niedziele i święta (niezależnie od rodzaju dnia przypadającego w okresie 21-25 marca br.).

Zmiany w kursowaniu pociągów - grafika

Koleje Mazowieckie sp. z o.o. wprowadzają dodatkowe zmiany w rozkładzie jazdy pociągów.

Zmiana rozkładu jazdy KM - grafika

Koleje Mazowieckie - KM sp. z o.o. przypominają, że od 15 marca br. obowiązuje zmieniony rozkład jazdy pociągów Kolei Mazowieckich.

Badania ankietowe prowadzone przez Warszawską Kolej Dojazdową - grafika

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że w dniach 1 - 31 marca 2020 r. planuje przeprowadzenie wśród podróżnych badań marketingowych dotyczących jakości usług świadczonych przez Spółkę w 2019 r.

Zmiana organizacji ruchu na ul. Literackiej - grafika

Informujemy, że na odcinku od ul. Kościuszki do wysokości budynku Komisariatu Policji (ul. Literacka 13) obowiązuje ruch dwukierunkowy, zaś dalej do końca ul. Literackiej został ustanowiony ruch jednokierunkowy.