Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Działaj Lokalnie 2021 - grafika
Strefa NGO

Do 28 maja 2021 organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z terenu powiatu grodziskiego i gminy Brwinów mogą ubiegać się o dotację do 6000 zł na projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia a także mogą przeciwdziałać pandemii i jej negatywnym skutkom. Szczegóły na www.europaimy.org

Konkursy Ofert na realizację zadań publicznych w 2021 r. - grafika
Strefa NGO

29 kwietnia 2021 r. ogłoszone zostały Otwarte Konkursy Ofert na realizację zadań publicznych w 2021 roku. 

Ankieta badania opinii o działalności organizacji pozarządowych w Milanówku - grafika
Strefa NGO

Uprzejmie prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej działalności organizacji pozarządowych w Milanówku w 2020 r.

Drzewa cenniejsze niż złoto - grafika
EdukacjaStrefa NGO

  Fundacja Musszelka serdecznie zaprasza Milanowianki i Milanowian na spotkanie informacyjne o projekcie "Drzewa cenniejsze niż złoto".

Inny Skrawek Świata  - grafika
Kultura i rozrywkaStrefa NGO

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Milanówka i nie tylko, Poznajcie Świat osób z Autyzmem, wykorzystajcie tę niepowtarzalną okazję, aby doświadczyć zupełnie czegoś nowego i intrygującego w swoim życiu. Serdecznie zapraszamy do poznania Innego Skrawka Świata w Otwartym Ogrodzie przy ulicy Wylot 6 w Milanówku, już w te niedzielę 6 września br. od godz. 11:00.

Granty dla organizacji pozarządowych - grafika
Urząd MiastaOgłoszenia dla NGOStrefa NGO

  Projekt dotacyjny to działanie realizowane przez Gminę Milanówek mające na celu podjęcie inicjatywy społecznej w dobie zagrożenia koronawirusem, w dążeniu do przeciwdziałania negatywnym skutkom wywołanym pandemią, po ustaniu sytuacji kryzysowej. W ramach projektu przewidziano wsparcie finansowe dla organizacji pozarządowych realizujących przedsięwzięcia spójne z jego celami.

Działaj Lokalnie przeciw skutkom koronawirusa - grafika
Strefa NGO

Do 25 maja 2020 organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z terenu powiatu grodziskiego i gminy Brwinów mogą ubiegać się o dotację do 6.000 zł na projekty służące przeciwdziałaniu pandemii i jej negatywnym skutkom.

Ankieta badania opinii o działalności organizacji pozarządowych w Milanówku w 2019 r. - grafika
Urząd MiastaStrefa NGO

Uprzejmie prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej działalności organizacji pozarządowych w Milanówku w 2019 r.