Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Bądź widoczny - noś odblaski! - grafika
Bezpieczeństwo akt

W ramach kampanii pn. „Twoja bezpieczna WuKaDka” w październiku i listopadzie wspólnie z Komendą Powiatową Policji z Grodziska Mazowieckiego oraz Pruszkowa odwiedzamy lokalne przedszkola i szkoły podstawowe. Na spotkaniach z naszymi najmłodszymi podróżnymi rozmawiamy o bezpieczeństwie na drodze i na terenie kolejowym oraz przypominamy o obowiązku noszenia odblasków.

Oznakuj swój jednoślad i odbierz odblask! - grafika
Bezpieczeństwo akt

Wkrótce będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Roweru. Z tej okazji milanowska Straż Miejska przygotowała dla mieszkańcow prezent!

Wspólne działanie Straży Miejskiej i Policji  - grafika
Bezpieczeństwo akt

W czwartek 21 października na terenie naszego miasta, milanowska Straż Miejska wspólnie z Policją z Grodziska Mazowieckiego wzięła udział w ogólnopolskiej akcji pn. ,,Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”.

Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy - grafika
Bezpieczeństwo akt

Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy do właścicieli i zarządców budynków w związku z rozpoczęciem sezonu grzewczego 2021/2022

Znakowanie rowerów - tylko do 31 października! - grafika
Bezpieczeństwo akt

Znakowanie rowerów mieszkańców naszego miasta od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Trwająca od 12 maja tego roku akcja znakowania rowerów będzie kontynuowana do końca października br.

Szczepienie lisów przeciw wściekliźnie - grafika
Bezpieczeństwo akt

Na terenie powiatu grodziskiego w dniach od 11 września do 3 października 2021 r. planowane jest przeprowadzenie akcji szczepienia doustnego lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Apel Wojewody Mazowieckiego z dnia 13.08.2021 r. - grafika
Bezpieczeństwo akt

Apel Wojewody Mazowieckiego Konstantego Radziwiłła w sprawie afrykańskiego pomoru świń.

Apelujemy o ostrożność!  - grafika
Bezpieczeństwo akt

Szanowni Mieszkańcy, od kilku dni w naszym kraju trwa okres intensywnych opadów nawalnych, często zwanych potocznie „oberwaniem chmury”. Taka sytuacja pogodowa utrzymująca się przez dłuższy czas może spowodować podtopienia i zalania ulic, a co za tym idzie liczne konsekwencje w sektorze technicznym i finansowym.

Ostrzeżenie II stopnia przed upałami  - grafika
Bezpieczeństwo akt

Informujemy, że Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał, m.in. dla powiatu grodziskiego, ostrzeżenie II stopnia przed upałami, obowiązujące od piątku (18.06) od godz. 13:00 do wtorku (22.06) do godz. 20:00.

Kradzież tablic - OPS ul. Krakowska 11a - grafika
Bezpieczeństwo akt

Drodzy mieszkańcy, z przykrością informujemy, że w czasie długiego weekendu z budynku punktu Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Krakowskiej 11a zniknęły dwie tablice informacyjne – Milanowskiego Klubu Seniora oraz Punktu Diagnostycznego e-usługi.